5 en umut verici bir anti-Agers

Haziran 2015 | Ep Do, Anti Aging Uzmanı
kırışıklık kremi1. Garnier

söz: Hedefler kırışıklık ve koyu lekeler malzemelerle bile dışarı tüm cilt tonları ile Cildinizi mükemmelleştirmek ederken.
bilim: Krem uygulandığında, görünmez mikro-pigmentler kusurları düzeltmek ve ışıltısını artırmak için serbest bırakılır. Ünlü L'Oréal laboratuarlarında araştırma Üç yıl beş yıldızlı E vitamini gibi maddeler, dolgunlaştırıcı peptitler, nazik bir exfoliator ve antioksidanlar içeren bu anti-aging formülü, gitti.

Biz love it Neden: kolay bir rutin isteyen kadınlar için basit bir çözüm, bu cilt bakımı ve makyaj mükemmel melez.

2. Chanel

kırışıklık kremi

söz: içeriden dışarıya Yeniden dengelenmiş cilt. Yani daha sıkı, daha esnek ve hatta cilt demektir.

bilim: amped-up hücre iletişim ve birlikte bir süper konsantre bitki özü iş hücresi sağlığı ve büyümesini düzenler.

Biz love it Neden: Kalın başlar ve daha sonra tam anlamıyla biz duramazlar bir rüya, lüks bir şekilde cildinize erir. Ve hiç merak: formül mükemmellik için ince ayar kadar duyusal uzmanlardan oluşan bir panel (! Evet, onlar var) tarafından gözlü edildi.

3. La mer
kırışıklık kremi
söz: sıkı, daha sıkı bir görünüm ve his için bir kollajen artırmak.

bilim: Doğal şifa ve deniz gençleştirici etkisinin Harnessing, maddeler algler ve cilt güçlendirilmesi deniz peptidler (çok kollajen yapı taşları sonra aranan olanlar) bir lütuf bulunmaktadır.

Neden biz love it: yaşlanan cilt için harika, diğer ürünlerin altında katman için idealdir bu hafif serum isn'tsticky. Ayrıca, anlık sıkma etkisi vardır.

4. Clarins
kırışıklık kremi

söz: 50 civarında ayarlamak başlar bu sinir bozucu hormonal değişikliklerle zayıflamış oldu cildi takviyesi.
bilim: Cildin yapısının destekleyen anahtar fibroblastların, işlevini hedefleyen doğal olarak elde edilen ekstre de kadar yourskin en sıkılığını ve yoğunluk söz konusu olduğunda, bir kazan-kazan olduğunu kolajen üretimini uyarır.

Neden biz love it: kadifemsi dokusu, hafif koku (yasemin ve gül, menekşe ve misk teensy-nebze) ve temas cildi dolgunlaştırır olduğunu anında tatminkar bir gerçektir.

5.Estee Lauder


kırışıklık kremi

söz: Bir all-in-one silah yaşlanma tüm görünür işaretleri mücadele.
bilim: Bu cilt için spa geri çekilme gibi. Aynı anda hücreler geri yükleme ve kendilerini tamir etmeye izin verirken Aktif maddeleri, hücre yenilenmesini hızlandırır. E vitamini ve kafein korumak yatıştırır ve cildi rahatlatmaya.
Biz love it Neden: jel krem ​​anında parlayan sonuçlarla rahatsız kuru cilt sakinleştirmeye emer!

cilt maskeleri | kırışıklık kremi