ANADOLU SİGORTA'YA GÜMÜŞ GALAXY ÖDÜLÜ

Kasım 2013 | İshan Sigorta, Özel Sigorta Danışmanı

Anadolu Sigorta’nın 'Bir Usta Bin Usta' projesi konseptinde hazırlanan 2012 yılı Faaliyet Raporu, Gümüş Galaxy Ödülü’ne layık görüldü.

Anadolu Sigorta’nın 2012 Faaliyet Raporu, MerComm tarafından düzenlenen, iletişim alanının mükemmellik standartlarını tanımlayan dünyanın tek bağımsız ödül programı Galaxy Ödülleri’nde bir kez daha Gümüş Ödül aldı.

Anadolu Sigorta’nın bu yıl da 'Bir Usta Bin Usta' projesi konseptiyle hazırladığı 2012 yılı Faaliyet Raporu "içerik geliştirme ve yazım" konularında verilen Copywriting kategorisinde değerlendirilerek Gümüş Ödül almaya hak kazandı.

Galaxy Ödülleri reklam, broşür, dizayn, pazarlama kampanyaları, yeni ürün tanıtımları, promosyon, özel etkinlikler ve web siteleri gibi kategorilerden oluşuyor. Yaratıcılık, performans, başarı ve etkinlik gibi kriterlerin baz alındığı Galaxy Ödülleri’nde başvurular editör ve reklamcılar tarafından değerlendiriliyor.

Anadolu Sigorta’nın 2011 yılı Faaliyet Raporu da daha önce gümüş Galaxy ödülüne layık görülmüş ayrıca Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nin (LACP) düzenlediği Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri’nde, Sigortacılık kategorisinde Gümüş Madalya ve yine MerComm tarafından düzenlenen ARC Ödülleri’nde gümüş ve bronz madalyanın sahibi olmuştu.

Anadolu Sigorta’nın ödül alan 2012 yılı Faaliyet Raporunun içerik geliştirme çalışmaları Tayburn tarafından hazırlandı.

Daha fazlası için:ishansigorta.com.tr/anadolu-sigortaya-gu...

Sigortacılık