Ankaste Hava Perdeleri

Eylül 2013 | Cihan Hacihan, Ürün Yöneticisi
Hava perdeleri ile mekânınıza yeni bir duruş yeni bir hava gelecek. Yeni bir tarza kavuşturacağınız mekânınız da geçişler rahat olacak ve ortamınız renklenecek. Bu hava perdesi ile kaliteli bir havaya sahip olacaksınız. Süper marketlerde, restaurantlar da, mağazalarda, avm lerde, büyük otellerde, galerilerde, istasyonlarda, soğuk ortam olması gereken çalışma mekânlarında, ziyarete açık alanlarda ve hava giriş çıkışının mevcut olduğu tüm ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son zamanlarda bu büyük ortamlarda kullanılan hava perdeleri oldukça eğilim durumdadır. Bu yeni üretim olan perdeler daire çıkışları dâhil her yerde kullanılmaktadır. Hava perdeleri kapıların açılıp kapanmasını artık sorun haline getirmemektedir. Ortamda ki havayı muhafaza etmekte ve ortamda ki havanın kalitesini de korumaktadır. Çalışma prensibi ana iki noktadan oluşmaktadır. Fan ve ısıtıcı ile çalışan bu cihaz sizi yeni bir hayata çağırıyor. Hem iç ortamda ki havayı muhafaza ederken aynı zamanda toz ve nemin girmesini de engelliyor ve perdeleme görevi görüyor.

Ankastre hava perdeleri size yeni bir hayatın kapılarını sunuyor. Büyük tesislerde spor salonlarında ve birçok büyük merkezde kullanılan cihaz hem kış aylarında hem yaz aylarında havanızı koruyor. Kış aylarında ortam ısıtılıyor fakat büyük alışveriş merkezi ve hastane tarzı mekânlarının sürekli kapılarının açılıp kapanması ortamdaki sıcaklığı düşürmektedir. Bu durumda enerjiyi fazlaca harcamakta ve tasarruf yapılamamaktadır. Bu duruma çare olarak geliştirilen hava perdeleri büyük mekânlar için ankastre hava perdesi olarak işlev görmektedir. Bu perdeler kış aylarında kapılarda kullanılırken yaz aylarında işe yaramadığını düşünmeyin. Yaz aylarında da tam tersi bir çalışma gösterir. Klima ile soğutulan mekânınızın dışarıdan gelen hava ile ısınması ile bıktıysanız ve faturalar canınızı sıkmaya başladı ise bu ankastre hava perdesi ortamınız da ki serin havayı koruyacak ve içeri nemin girmesini engelleyecektir ve havanızın kalitesi artacaktır bunun yanında kış aylarında kömür ve az kullanımının artması ile havada artan karbondioksit gazını da mekânınıza almamaktadır. Ayrıca yaz aylarında ortaya çıkan sinek ve böceklerde ortama girememekte ve ortamınız daha iyi daha sağlıklı ve daha hijyenik olacaktır. Bu hava perdelerini iş yerinde kullanan iş yeri sahipleri hem tasarruf elde ediyor hem de çalışma performansının artmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu hava perdelerinin yerleştirildiği yerlere insanların girmesi ya da araçların girmesi sorun oluşturmamaktadır. Bu hava perdeleri hem normal hem de ısıtıcılı olmaktadır. Fiyat değişiminin mevcut olduğu bu ankastre perdeler her bütçeye uygundur. Bu hava perdesi ile mekânınız daha iyi ve daha sağlıklı olacaktır. Hem tasarruf yapacaksınız hem de müşterileriniz, hizmet verdiğiniz ortam daha sağlıklı olacaktır.

Son zamanlarda en trend olan bu hava perdelerini alışveriş merkezlerinde görebilirsiniz, bu cihazlar hem sizin hem de nefes sorunları yaşayanlar için uygundur. Nefes problemi ve astım hastalarına için oldukça uygundur.

nivahavaperdeleri.com

Ankastre