Aura

Nisan 2013 | Ece Naz Sonat, Dil Bilimci
Aura yani insanın enerji alanının gizemi, yalnızca bizi değil bilim adamlarını da oldukça şaşırtan bir durum. Son yıllarda auranın tam olarak ne olduğu konusunda bir çok bilimsel çalışma yapıldı.

Bu araştırmalara göre insan vücudunun etrafını kaplayan özel bir alan var. Aura yerçekimsel, elektrikli, nükleer ve manyetiktir ve yalnızca insanların değil bütün canlıların etrafındadır.

Auranın varlığı özel aletlerle kayıt altına alınmış ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Aura, vücuttan 2-5 metre değişik yönlere doğru yükselir ve yumurta şeklindedir. İnsan hastaysa, daha da küçülür.

Aura Türleri
Aura enerji alanı boylamsal olanlar tembel, sosyal ve kolay adapte olabilen insanlardır. Enine enerji alanı ise kolay risk alabilen, aktif ve agresif insanlardır. Politikacıların ve iş adamlarının çoğu bu gruptadır. Dalgalı enerji alanı nadir görülür. Bu insanlar ise istikrarsız insanlardır ve genelde ne yapmak istediklerini bilemezler. Dairesel dalgalı enerji alanına sahip insanlar da iletişim becerileri gelişmiş ve diğerleriyle birlikte çalışmayı seven insanlardır.

Enerji alanları tıpkı parmak izi gibi kişiye özgüdür. Ama benzer enerji alanlarına sahip kişiler birbirlerinden hoşlanırlar.

Aura