Barışcan HÜZÜNLÜ NEŞELER Albümü

Nisan 30 - 15:01 | Barışcan Sapancı, Müzisyen
Albümün tüm soundtrackları, lyrick klipleri ve video klipleri için:

youtube.com/playlist?

14
Sözler ve Müzikler : Barışcan Sapancı
Aranje : Egecan İnce
Kayıt: Ömer İçener
Stüdyo: Serkan Tanık

Dijital Dağıtım : Amuse. İ0

...


ŞARKILAR
1-AŞK-I MEMNU
2-KİMSE YOK BENİ ASA
3-YALLA
4-GAVURUN KIZI
5-İNTİKAM
6-URFA BİBERİ
7-ATEŞTEN GÖMLEK
8-ZİYARET
9-DUALAR EDELİM
10-UCUNDAN AZICIK

Şarkı yazmak benim hayattaki en büyük yaşama sevincim. . Aynı anda hem duygusal, hem de komik şarkı sözleri yazabilme yeteneğine sahip biri olarak her dakika farklı duygular yaşayan bir insanım..
Acıyla tatlının, sevinçle kederin, hüzünle neşenin birbirine karıştığı, duygu yüklü ama bir o kadar insanı mutlu eden şarkılarımı HÜZÜNLÜ NEŞELER albümümde topladım.

Albümde akustik davul, gitar ve Türk müziği enstrumanları kullanarak bütün duyguları aynı anda yaşatamaya çalıştık..
Bu şarkılarda mutlu bir hüzün mü var, yoksa hüzünlü bir mutluluk mu? Herkesin cevabı ayrı olacaktır. Doğrusu cevaplarınızı çok merak ediyorum
Bu albüm ile bütün kötülüklerle ve zalimliklerle bezenmiş bu sorunlu dünyada, ruhunda ve bedeninde kötülüğün izi bulunmayan, saf ve naif olan ve böyle kalmak isteyen; içinde mutlu bir hüzün barındıran küçük bir çocuğun hissettiklerini size aktarmaya çalıştık sadece ..
Albümün dikkat çeken yönlerinden biri de şarkı sözlerindeki ayrıntılı anlatım. Her şarkıda başka başka karakterlerin hikayelerini, bol tasvirli bir şekilde bulabilirsiniz...
İlk dakikalarda olmasa da dinledikçe sizi de içine alarak ilerleyen ve kış mevsimlerinde bile size bahar havası yaşatacak bir albüm…Bu yüzden lyric kliplerinde bol çiçekli, insana mutluluk veren renkli görüntülere yer verdik.

Albüm Amuse: Digital Music Distribution Company tarafından dijital müzik platformlarına yüklendi. Bağımsız müzisyenlere şiddetle tavsiye ederim.amuse.io/

Albümün tüm aranje, mix ve masteringlerini EGECAN İNCE yaptı. İnsan bu kadar sabırlı ve hoşgörülü olur.. O, müzik hayatımda Tanrı tarafından özel olarak karşıma çıkarılmış, 3-5 kişiden biri.. Yani sanslarımdan biri ; Animasyon, Belgesel, Kısa Film, Reklam, Tanıtım, Aranje, Düzenleme, Mix ve Mastering. Bütün projelerde yer alabilecek kadar yetenekli..Gelecek vadeden, eğitimli, yeni nesil müzik dehalarından biri.. Tüm ayrıntıları egecanince.com ‘da. Mutlaka tanımanız gerek..

Vokal kayıtlarımı, Serkan Tanık stüdyosunda, bütün kaprislerimi ve şımarıklıklarımı hoş gören, sevgili ve sabırlı genç arkadaşım ÖMER İÇENER yaptı. O da şanslarımdan biri..

Ve en büyük şansım; Sevgili eşim SELMA SAPANCI . Hazırlık aşamasında bütün şarkılarımı ve kliplerimi sizlerin adına büyük bir titizlikle inceledi, eleştirdi, olumsuz her şeyi eledi, elden geçirdi ve en iyisini ortaya çıkardı. O benim doğal sanat yönetmenim artık.

Bu şarkılarım uzun süre kulaklarınıza ve ruhlarınıza iyi gelecek diye umuyorum..Size şimdiden HÜZÜNLÜ NEŞELER diliyorum..Barışcan Sapancı