Bir Davete Giderken Nasıl Giyinmeli

Eylül 2013 | Barış Kula, Webmaster
Bir partiye veya davete giderken nasıl giyinmeli sorusuna, detaylı olarak ele alacak olursak giydiğiniz siyah mini elbiselerden ya da herkesle benzer tasarımlar giymekten sıkıldıysanız, farklı tasarımlarla partinin yıldızı olabilirsiniz. 2014’ün en güzel tasarımlarını deneyerek, havalı, şık ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

Deniz yıldızları ile tasarlanan, su yeşili tonlarında bu elbise, göbek dekoltesi ile harika görünüyor. Büstiyer ile eteği birleştiren deniz yıldızı ise hem farklı hem de oldukça havalı bir seçim. Taşlarla süslenen bu elbise, hem mezuniyet partilerinde hem de havuz başı partilerinde tercih edebileceğiniz türden.

2014 sezonunun favori parçalarından birisi olan önü kısa arkası uzun elbise modelleri, oldukça şık birer seçim olsa da, artık herkeste görmek mümkün. Ancak bu elbise modelinde bir farklılık var. Sezonun modası çiçek desenlerini ve hediye paketini anımsatan desenleri ile harika bir uyum yakalayan bu tasarım, partilerde giymek için ideal gibi görünüyor. Bacaklarına güvenen hanımların tercih edebileceği türden…

Metal detaylardan hoşlananlardansanız, kesinlikle kaçırmamanız gereken bir kombin. 2014 sezonunda yeniden moda olan metal pantolonlar, hem günlük hayatta hem de partilerde tercih edebileceğiniz türden. Oldukça gösterişli olan bu pantolonu, bu tarz sade ve farklı bir bluz ile tamamlayarak, en yakın arkadaşınızın doğum gününde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Gözlükler ise kombine uzay çağı havası katıyor. Kombinde bir renklilik ve canlılık isterseniz, aynı bu kombinde olduğu gibi kırmızı tonlarda bir detay ile kombine bir anda renk katabilirsiniz.