Clarins Süper Onarıcı Toplam Göz Konsantresi,

Mayıs 2015 | Ep Do, Anti Aging Uzmanı
Clarins Süper Onarıcı Toplam Göz Konsantresi,

ZO Cilt Sağlığı Olluminate Yoğun Göz Onarım

O harika Neden: Okuyucular bu "yoğun göz kremi onarım" ise "çok kaliteli" ve "büyük bir anti-aging formülü vardır" say "oldukça şaşırtıcı. " Bu "şişlik ve koyu halkaları" ile yardımcı olur ve "çizgileri azaltır", "taze sulu ve esnek bir cilt tutar. " Bir okuyucu krem ​​o anlamına gelir, "çok ağır" ya da yağlı olması etkilendim "makyaj dağılma olmadan sabah üzerine [onu] göz makyajı uygulamak. "

güzellik maskeleri

Vichy Laboratuvarları Reti-C Gözler Yoğun Düzeltici Bakım

Neden o harika: Okuyucular bu "muhteşem" ürün geliyor "harika, nemlendirici göz tedavisi" olduğunu söylüyorlar "çok tavsiye edilir. " Yorumcular ince çizgiler, bu göz kremi kullandıktan sonra "hemen kaybolur" olduğunu bildirmektedir. Onlar da onun içindekiler listesinde bu ürünü laud - bu retinol ve güneş var - ve göz çevresi "tahriş etmez" olduğunu unutmayın.
güzellik maskeleri

Ham Doğal Güzellik Ham Skincare Ambiaty Göz Bakımı,

O harika Neden: Okuyucular bu göz kremi en hızlı sonuç seviyorum söylüyorlar. Bir gözden ona "gözleri taze hemen baktım" ve onun "diyor göz altı kırışıklıkları önemli ölçüde azaltılmıştır. " Formül gelince, onlar o bir "hafif krem" olduğunu söylüyorlar "güzel gider kuyu emer ve cildi nemlendirir. "

kırışıklık maskesi | güzellik maskeleri