Dr I greams Sizin Doğal Güzellik Blossom Let

Temmuz 2015 | Ep Do, Anti Aging Uzmanı
Sizin Doğal Güzellik Blossom Let
Kiraz çiçeği sadece güzel bir çiçek, bir çiçeklenme güzel bir cilt ve mevsimlik lezzetler bir bereket ortaya çıkarmak için antik sırlarını fora değildir.

kiraz çiçeği Japon kültüründe özel bir anlam tutan son derece nefes kesen, güzel büyülü bir ağaçtır. Hanami bir çiçeklenme Sakura ağacının altında piknik ve asırlık Japon geleneği olduğunu. Ay pembe çiçekleri aydınlatan Bunlar Hanami Festivali kutlamaları geceye de sürebilir.

tüm ağaç çeşitli şekillerde kullanılabilir. Homeware için kiraz ağacı, kabuğundan yapılmış sepetler, kabuk özler boya, boğaz ve solunum sistemini ve kozmetik ve mutfak kreasyonlar kullanılan çiçeklerin ve yaprak özleri fayda iddia edilen bir tıbbi iksiri olarak kullanılmaktadır.
Kiraz çiçekleri ve yaprakları hem yenilebilir ve Japonya'da mevsimlik malzemelerle olarak kullanılmaktadır. Çiçekleri tuz ve sirke ume dekapaj ve şekerleme, cupcakes, çörekler, meringues, reçel, pirinç, tuz ve çay gibi lezzetleri bir bereket kullanılır tarafından korunur. Tisanes kaynar su ilave edilir ve düğünlerde sunulan zaman sihirli fora sakura-cha adlandırılan kiraz çiçekleri bir infüzyon vardır. Onun berrak, kusursuz, ince görünüm istenen evlilik semboliktir. Pembe çayı, yeşil çay büyüleyici bir değişiklik yapar. Bu, kazanılmış bir tat çiçek ve tuzlu hem de eşsiz bir lezzet katıyor. Bu yapay olma eğilimi rağmen Hatta, dondurma ve Kit-Kats aromalı kiraz çiçeği satın alabilirsiniz. Korunmuş yaprakları genellikle yenebilir bir sarma olarak kullanılır. Yeni yapılan bir çalışmada kiraz çiçeği erik sirkesi ekstraktı kafeik asit ve diğer fenolik antioksidanların zengin bir kaynak olduğunu göstermektedir.

Kiraz çiçeği zengin bir anti-oksidan düzeyleri ve yatıştırıcı özellikleri ile bilinir. Esansiyel yağ asitleri açısından zengin, bu onarım derileri doğal bariyerler pürüzsüz ve esnek bir cilt teşvik etmek. Sakura terapötik rejeneratif anti-aging, beyazlatma, olgun cilt için idealdir ve fibroblastlarda kolajen oluşumunu destekler bir anti-glikasyon ajandır. Bu, anti-inflamatuar özelliklere sahip olan ve aynı zamanda melanin üretimini inhibe ederek, bağlı güneş ışınlarına maruz kalma, düzensiz pigmentasyonu hafifletmek için yardımcı olabilir. Bu aydınlandı, sağlıklı cilt bırakmak toksinlerin cildi temizler.

Gül batı güzelliğini temsil gibi Sakura, Japon güzellik zarif bir sembolüdür.

Kiraz çiçeği gül, Rosaceae, gül ailesinin ilişkilidir. Yani şaşırtıcı derecede güzel, narin pembe yaprakları, kağıt mendil konfeti gelen moda gibi çiçekleri, neredeyse ruhani görünen yolu toplu köpüklü şeker ipi bulutlar gibi bakıyor. Bunlar baharın başlangıcını, uyanış, yenilenmesi, yeni başlangıçlar, sevinçlilik ve umut duyguları ve sıcak, parlak, yaz günleri gelip bir beklenti habercisi.