Düğün Dernek 2 izle İçin 10 Sebep

Eylül 2015 | Özgür Doğan, Grafiker & Front-end Developer
Geçtiğimiz dönemlerin Türk sinemasında en geniş yerini tutan ve seyredenleri kahkahadan kırıp geçiren Sivas'ın kahramanları Düğün Dernek 2 projesinde tekrar boy gösteriyorlar. Uzun soluklu bir çalışmanın ardından çekimlerin yavaş yavaş bitiyor olması sonrasında ise bilgisayar üzerinde sahnelerin düzenleme kısmına geçilecek olması hayranlarında heyecan yaratırken 45 kişilik bir set ekibinin geceli gündüzlü emeklerle ortaya çıkardığı prodüksiyonu şimdiden tebrik etmek lazım.

Sözün özüne gelinecek olursa 2015 Aralığının ilk haftalarında perdelere aktarılıp 1-2 ay gibi uzun bir süre yerini koruyarak hafta içi 1 seans hafta sonu 2 olmak koşulu ile cinemaximum ve afm ile anlaşmalar sağlanmış bile, fragman hazırlanınca broşürlerin basımı ve reklam çalışmaları ortalıkta dönmeye başlayacak Düğün Dernek 2 Sünnet izle olarak da sonuna "sünnet" kelimesinin eklenmesi olay örgüsünün bu organizasyon içerisinde dönecek olmasıymış.

Geç olsun güç olmasın mantığında ilerleyen yapımcı şirket oldukça iyi bir bütçe ile çok yavaş adımlar atarken önlerinde bulunan piyasa ve rakip engellerini bir bir geçebileceklerini düşünüyorlar. Bakalım ilerleyen günlerde bizleri neler bekliyor..Düğün Dernek 2 izle için kaynak site aşağıdadır. Teşekkürler
44

fullhdfilmperdesi.com/dugun-dernek-2-fu. . .