En İlginç Modifiye Edilmiş İnsanlar

Nisan 2013 | Ece Naz Sonat, Dil Bilimci
Zombie Rick
Rick kendini zombiye çevirmiş. Bütün dövmeleri 24 saatten fazla zamanda bitmiş ve bu dövmeler için 4000 $ harcamış. İnternette oldukça ünlü. Ama insanlar akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyor.

Dövme


Dennis Avner: Kedi Kadın
Dennis Avner kedi kadın olabilmek ve kaplana benzemek için inanılmaz cerrahi işlemler geçirdi. Dövmeler yaptırdı, dişlerinin şeklini değiştirdi ve yanaklarını şişirdi. Bıyık olarak da piercingler yaptırdı.
Dövme

Julia Gnuse: İllüstrasyon
İllüstrasyon kadın olarak bilinen Julia Gnuse, porfiri adında bir hastalıkla dünyaya geldi. Bu hastalık derisinin su toplamasına neden oluyor ve bir çok yara oluşturuyordu. O da bu bölgeleri kapatmak için dövme yaptırmaya başladı. 10 yıl içinde dünyanın en çok dövmesine sahip kadını olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

Dövme

Tom Leppard: Leopar Adam
Şuan 73 yaşında olan Tom Leppard, vücudunu leopar haline getiren dövmeler için 5000£ harcadı. İskoçya'da küçük bir kulübede yaşıyordu ama 2008 yılında küçük bir eve taşındı. Bu tarz hayat için artık çok yaşlı olduğunu söyledi.
Dövme

Lucky Diamond Rich: Dünyanın En Çok Dövmeli Adamı
Avustralyalı Lucky Diamond Rich, 1000 saatten fazla zamanını dövme yaptırarak harcadı ve dünyada bir çok dövme sanatçısıyla çalıştı.

Dövme

Elaine Davidson: Dünyada en çok piercingli kadını
Elaine Davidson, Guinness Rekorlar Kitabı'na göre 462 piercingle girdi. Bunlardan 192'si yüzünde bulunuyor. Şuanda 6005 piercingi olduğu söyleniyor. Vücudundaki piercing ağırlığı 3 kilo.

Dövme