En Yaygın Görülen 5 Kabus ve Anlamları -2-

Mayıs 2013 | Ece Naz Sonat, Dil Bilimci
Sınavı Geçememek
Öğrenci olmasanız bile, rüyanızda bir sınavda başarısız olduğunuzu görebilirsiniz. Bir sınavı geçememenin kaygısı, çok sık görülen kabuslardan biridir. Rüyanızda bir sınavı geçememeniz, hayatınızda elde ettiklerinizi yetersiz bulduğunuzu gösterir.

Evin Zarar Görmesi
Ev, rüyalarda kişiyi temsil eder. Evin dış tarafı, dışarıdan nasıl göründüğünüzü, içi de kendinizi yansıtır. Rüyanızda evinize bir zarar geldiğini, yada evinizden bir şeyler çalındığını görüyorsanız, bu kişisel bütünlüğünüze zarar veren şeyler olduğunu gösterir.

Arabanın Bozulması
Araçlar, rüyalarda kişilerin fiziksel kabuğudur ama duygusal anlamları da olabilir. Muhtemelen kabusta güzel bir araba kullanıyorken araba bozulur. Bu durum kendinizle olan sorunlarınızın göstergesidir.

Hastalık ya da Ölüm
Rüyanızda hasta olduğunuzu yada öldüğünüzü görmek çok korkutucu olabilir. Ama aslında hayatınızda bir değişiklik yada yeni bir başlangıcın göstergesidir. Tabi bazı olumsuz durumlar da var. Bazı insanların öldüğünü görmesi, zarar görmekten korktuklarını gösteriyor olabilir. Sürekli bu tarz kabuslar görüyorsanız, yardım almanız gerekir.

Saldıran Birinden Kaçmak
Bu kabus, vücudunuzun herhangi bir tehlikeye hazırlıklı olduğunun bir işaretidir. Aynı zamanda korktuğunuz bir şeyler olduğunu gösterir.