EUREKO GÖNÜLLÜLERİ LÖSEV İÇİN SAHAYA ÇIKTI

Kasım 2013 | İshan Sigorta, Özel Sigorta Danışmanı
Sigorta

İş birliklerinin üçüncü yılında da lösemili çocuklara ve ailelerine maddi ve manevi destek sağlamak için kampanya düzenleyen Eureko Gönüllüleri, 2011 yılında gerçekleştirdikleri ilk kampanyalarına oranla daha fazla bağış topladı. Eureko Sigorta çalışanları, gönüllü bağışlarla birlikte satmak için aldıkları LÖSEV’e özel tasarlanan Ispanak markalı rozet, magnet ve kitap ayraçlarının tamamını satarak, ürünlerin toplam ederinden daha yüksek miktarda bağış toplamayı başardı.

Çalışanların gönüllülük faaliyetlerine gösterdikleri yoğun ilgiden son derece mutlu olduklarını ifade eden Eureko Sigorta Genel Müdürü Okan Utkueri şunları ifade etti:

“LÖSEV’e destek olmak için düzenlediğimiz kampanyaya büyük ilgi gösteren Eureko Gönüllüleri, çalışma arkadaşlarının yanı sıra iş ortağımız Garanti Bankası çalışanlarının ve kendi ailelerinin de birer LÖSEV destekçisi olmasını sağladı. Her yıl çalışanlarımızın ilgisiyle birlikte LÖSEV’e sunduğumuz desteğin arttığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Gönüllülük faaliyetlerine tüm çalışanlarımızın katılmasını ve bu faaliyetleri kurum kültürümüzün bir parçası haline getirmeyi çok önemsiyoruz. Bu nedenle elde ettiğimiz sonuçlar bizi çok mutlu ediyor. Eureko Gönüllüleri’yle birlikte hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle sektöre bu alanda da öncülük etmeyi amaçlıyoruz. ”

Haberin devamı için:ishansigorta.com.tr/eureko-gonulluleri-l. . .