Fantastik Blogger Teması

Aralık 2013 | Tolga Gönül, Bayan Kuaförü
Blogger Temaları

Merhaba arkadaşlar kendi kullandığımız temayı paylaşmaya karar verdik yakında yeni bir temaya geçiceğimizi için paylaşalım dedik başlıkdada fantastik blogger teması dedim başka isim bulamadım : ) daha önceden de buna benzer tema paylaştığım için gerçi aynı tema zaten sadece renkleri değiştirildi ve tamamiyle transparan olarak yapıldı...
Normalde sade bir tema sevmediğim için genelde kullandığım temalarda görsel anlamda baya bir düzenlemeler yapabiliyoruz. O yüzden bu temayıda ona göre tasarladık...
Blogger Temaları


koyu renk temalar sevenler varmıdır bilmiyorum ama benim koyu renk temalar her zaman hoşuma gitmiştir...
Bu tamayıda kahverengi renklere uygun olarak düzenledim. Bir kaç örnek resim sunup temamızı paylaşalım...
Fazla resim eklemiyorum demosu zaten sitemizden inceliyebilirsiniz.

Bu temanın açık yani transparan olmayanıda vardır onu istiyen olursa konu altına yorum olarak yazabilirler

Kısa bilgilendirme temayı ilgilendiren arkadaşlarımız için ana sayfada bulunan görrüsünüz zaten sağda izlendi yazıyodur bu sayfa kaç kez görüntülendi eklentisidir. Bunun için buraya göz atıp yeniden uygulamanızı tavsiye ederim çünki şu an bu eklenti bizim siteye göre ayarlanmıştır.

Temada demo ve dowloand butonu eklidir arkadaşlar kullanmak istiyenler olursa bunun için Burdaki konuya göz atmanızdır. Cssler ekli siz sadece html kısmını ekliyiceksiniz.

Temada kod kutusuda eklidir arkadaşlar bu eklentiyi herkez arıyodur eminimki bu kodda temada ekli durumda kullanabilmeniz için Burdaki adresi incelemeniz gerekir bu verdiğim eklentilerde css ler eklidir. Arkadaşlar sizler sadece html kısımları ekliyiceksiniz.

Temayla ilgili sorunlarınız olduğu zaman konu altına yazarsanız yine yardımcı olmaya çalışırıs. .

Daha fazlasını sohbetcheblog.net adresinden bulabilirsiniz.