Favorilere Ekleme Özelliği

Haziran 2013 | Serkan Kiose, Girişimci
Uzun zamandır sizden gelen istekler doğrultusunda içerikte beğendiğiniz, ilginizi çeken herhangi bir sayfayı favori olarak ekleyebileceğiniz ve kendinize has bir isimlendirme ile istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir yapıyı hayata geçirmeyi düşünüyorduk. Sonunda gerçekleştirdiğimiz bu yapı ile artık herhangi bir soru ve post/yazı sayfasında başlığın sağ tarafında bulunan yıldız simgesine tıklayarak o içeriği favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.
inploid

Kullanımı ise oldukça basit. Şayet etiket ismi vermeden favorilerinize eklemek istiyorsanız, yıldız simgesine tıklayıp açılan menüyü kapatmanız yeterli. Ancak belirli bir grup ismi/etiket altında saklamak isterseniz yıldız simgesine tıkladığınızda açılan menüden, daha önce oluşturduğunuz etiketi seçmeniz veya o anda yeni bir tane oluşturmanız yeterli.

inploidFavori olarak işaretlediğiniz içeriğe ulaşmak için profil sayfalarında bulunan Favorileri linkine tıklamanız gerekiyor. Üstte bulunan etiketlere tek tek tıklayarak, grupladığınız içeriği ayrı ayrı da görebilirsiniz.
inploid

Elbette ki yorum ve önerilerinizi bu yazı altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Sevgiler.