Flo Ayakkabı Modelleri

Mart 2014 | Sema Gürsöy, Ev Hanımı
Polaris, Kinetix, Flogart, Proshot, Torex, Halley ve Rootless markalarının sahibi olan Ziylan Grup, 60’lı yılların başında Gaziantep’de küçük bir atölye başlatmış olduğu hikâyesini, ihracat adımları atarak bugünlere kadar getirmiş oldu. ”Ayakkabı Marketi ” sisteminin öncülüğünü başlatan firma, dünyanın 29 ülkesine ihracat yapmaktadır.
10506
120 bin çift taban, 18 ton taban astarı üretim kapasitesine sahiptir.
10506
Müşteri sadakatine önem veren Ziylan Grup, kurulduğu ilk günden beri ailenin tüm bireylerine yönelik ayakkabı, spor giyim ve aksesuarları ekonomik ve geniş bir ürün yelpazesi üreterek hizmetlerinde sınır tanımıyor. Uygun fiyatlara kaliteli ürün sunma felsefesini benimseyen marka da 3bin çeşit model olduğu söyleniyor.
10506
Bünyesinde her yaştan kişiye ve her ayağa hitap edecek ürün gamı bulunan Flo, içerisinde bulundurduğu markaları ile uygun fiyat aralıkları sunarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Günlük, abiye, kadın, erkek, çocuk, spor, bot, terlik, sandalet gibi ne aradığınızı düşünmeden size yardımcı olmak için seçeneklerinin çokluğu ile en çok tercih edilen ayakkabı markalarından biridir. Stiliniz ne olursa olsun, gününüzü kurtaracak en fazla model çeşitliliğine sahip olan Flo, sezondaki renk bolluğunu trendleri kullanarak elinden geldiğince sunmaya çalışmış. Size yakışacak olan Flo ayakkabı modelini gelin birlikte seçelim.
Flo’dan Ayakkabı Modellerinden Seçmeler

10506

10506

10506
Kaynak: dunyamodasi.net/flo-ayakkabi-modelleri.h...