Hava Perdeleri

Eylül 2013 | Cihan Hacihan, Ürün Yöneticisi
Evinize yeni bir hava katmak ve bu güzel havayı solumak kalite ile yaşamak sizin elinizde. Bunun için tek yapmanız gereken bina giriş yerlerine ya da daire giriş kapılarına iklimlendirme sistemi ile üretilmiş hava perdeleri yerleştirmek. Bu sayede evinizin iç ortamında ki hava ısısında değişme olmazken, kötü kokular da evinize girmemiş oluyor. Perdeleme sistemi ile çalışan bu hava perdeleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Kış aylarında bina kapılarının açılması ile birlikte içeri geren soğuk hava çoğu insanın canını sıkmaktadır. Bu kapıların sürekli açılıp kapanması ile gerçekleşen ortamda ki sıcak havanın dağılması ekonomik olarak da sizi yıpratacaktır. Kış aylarında evinizin sıcak olması için tonlarca para harcayıp ardından bu kapıların açılması ile ortamda havanın soğuması artık canınızı sıkmayacak bu perdeleme sistemi ile çalışan cihaz kapıların açılması ile soğuk havayı engelleyecek ve ortamda ki sıcak hava kendini muhafaza edebilecek. Böyle bir cihazı sadece kış aylarında kullanıp yaz aylarında kullanmamak ve gereksiz olduğu kanısına varmak gibi bir yanlış olmamalı. Bu cihaz kış aylarında soğuk havayı ortama sokmazken yaz aylarında da tam tersi bir çalışma sistemi ile hareket eder. Yaz aylarında kapıların açılması ile içeri giren sıcak hava ve nem ortamda ki havayı bozmaktadır. Bunun içinde son derece etkili olan bu cihaz yaz aylarında da sizi kurtarıyor. Yaz ve kış aylarında son derece etkili olan bu hava perdeleri nefes sorunu yaşayan ve astım hastaları içinde son derece etkilidir. Çünkü yaz ve kış aylarında gösterdiği performansı kirli hava ve nemli havaları içeri almayarak kaliteli bir havayı size sunuyor. Özellikle kış aylarında bacalardan çıkan gazlar nefes sorunu ve astım yaşayan hastalar için büyük problem oluşturuyor. Sevdiklerinizi korumak istiyorsanız ve temiz bir hava solumak istiyorsanız bu cihazların kullanımı gerekmektedir. Bunun yanı sıra yaz aylarında ortaya çıkan sinekler de herkesi rahatsız etmektedir bu perdeler sıcak, soğuk havayı nemi tuttuğu gibi böceklerde de son derece etkilidir.

Hava perdeleri genellikle hastanelerde tercih edilmektedir. Hassaslaşan vücut için önemli bir konudur kaliteli hava. Bunun yanı sıra otellerde, mağazalarda, restoranlarda, kafelerde, havaalanlarında, alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır. Bu perdeler kaliteli bir havayı size sunarken bunun yanı sıra enerji tasarrufunda da son derece etkili olmaktadır.

Bu hayatınızı değiştirecek perdeler sıcak hava, soğuk havayı tutar, kış soğuğunu, yaz sıcağını, egsoz gazlarını, tozu, dumanı, kokuları, sinekleri ve böcekleri tutarak içeriye sadece temiz havanın girmesini sağlarlar. İş yerlerinde de oldukça fazla kullanılan bu sistem sayesinde çalışma ortamlarında konfor sağlanabilmektedir ve enerji tasarrufu maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Soğuk ortamın şart olduğu çalışma ortamlarında da kullanılan bu sistem oldukça etkili olmaktadır ve çalışma performansını arttırarak sizin için oldukça faydalıdır.

nivahavaperdeleri.com

Havalandırma Sistemleri