Haydi Atayizler Bunu da açıklayın? Darwinin aslında inançlı olduğu ortaya çıktı...

Eylül 2015 | Hakan, Bütçe Uzmanı
Evrim teorisini tarihin karanlık sayfalarından alıp günümüze taşıyan ve kendi adını taşıyan bir toeriye imza atan bilim adamı Darwinin aslında inançlı olduğu ortaya çıktı.

Rus bilim adamlarının, İsviçrede, Amerikan mallarını kullanarak yaptıkları araştırmalar neticesinde darwinin kemikleri üzerinde bulunan bir çeşit kil tozunun dünyada sabunun icadından önce sadece Vatikan da ki papa dairesinde bulunan özel banyo da kullanılan bir çeşit temizlenme malzemesi olduğu ortaya çıktı.

Bilim adamları way anasını olum yaa! Şeklinde ilk tepkilerinin ardından Kürtçe olarak yaptıkları açıklamada şöyle dediler.

Procter and Gambler labaratuarlarında yaptığımız çok gizli araştırmada Darwinin aslında papalık dairesinde ikamet ettiği anlaşıldı, ve papa olduğunu tespit ettik. Darwinin Gallapagos adalarına hiç gitmediği olsa olsa gallapagos adalarındaki araştırmalarını ruhani güçlerini kullanarak tayi mekan yöntemi ile gerçekleştirdiğini tahmin ediliyoruz.

Bu arada; Rus bilim adamların açıklamalarını Kürtçe olarak yapmalarının ise Türkiye yi bölme çabasına Yönelik girişimler olduğu üst düzey yetkililer tarafından açıklandı.

Böylece bir efsane daha çökmüş oluyor,
HADİ BAKALIM ATAYİZLER BUNU DA AÇIKLAYIN...

Bilgi paylaştıkça güzeldir, paylaşın dünya öğrensin gerçekleri. . .