inploid günlüğü - yeni bir gün

Ağustos 2012 | Sertaç Kunduz, Girişimci
Yarın yeni bir güne daha başlayacağız. Her günün sonunda; bugün de faydalı işler yaptık diyebiliyorum ve bu beni mutlu ediyor. Olaylara mühendis olarak bakıp, girişimci olarak değerlendiren ve insan olarak tepki veren birisiyim. Bu karakterler kendi aralarında yer değiştiriyor zaman zaman ki ancak bu sayede yeniliklere ve yaptığımız şeylere kendimce bir bakış katabiliyorum ve heyecanımı da bu yüzden hiç kaybetmiyorum sanırım.

Hayat her gün yeniliklere gebe. Her gece yatmadan önce gelecekte yapmak istediklerimi düşünerek uykuya dalıyorum (bu aralar bir de düzenli spor yapabilmeyi hayal ederek :)). inploid geliştirilirken yaşadığımız sayısız duygu-durum yeni ve daima hatırlanacak anılara sahip olmamızı sağlıyor. Bir girişim ile ilgileniyor olmanın en güzel yanlarından birisi de hızlı değişimler sanırım :)..

inploid'in bugünlere gelmesinde desteği, emeği, dileği, bir bakışı, ufak bir gülümsemesi, eleştrisi, kızgınlığı, dargınlığı, bilgisi, tecrübesi, dizgisi, ezgisi, sezgisi ve sayısız duygu ve düşüncesi olan herkese bir kez daha teşekkürler :)