İnsan Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi

Nisan 2012 | İnsan Eğitim Ve Danışmanlık, Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık

17 yılın vermiş olduğu tecrübe ile alanında kendisine rakip olarak hiçbir kuruş görmeyen İnsan Eğitim ve Danışmanlık Merkezi çeşitli alanlardaki faaliyetleri ile hizmet vermekten gurur duymaktadır. Yapmış olduğu işlerde başarı kavramını bir disiplin olarak gören İnsan Eğitim ve Danışmanlık Merkezi profesyonel kadrosu ile 7/24 saat hizmet vermektedir. Merkezi Ankara’da bulunan İnsan Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin başta İstanbul ve Bursa olmak üzere, Uşak, Denizli, Konya ve Mersin’de şubeleri bulunmaktır. Kurucuları alanında tartışmasız ön sıralarda bulunan NLP'nin kişisel gelişim ve terapi dünyası için yeni bir çığır açan en güçlü tekniklerinden birisi olan TIME LINE THERAPY eğitimini, Davranış Kalıpları, Enneagram, Myers-Briggs, Claer Graves Modeli gibi çeşitli psikolojik ve eğitimsel tipolojileriyle ilgili yine tekniğin yaratıcılarından biri olan Dr. Wyatt WOODSMALL' dan alan, Celalettin Uzuner ve Senem Uzuner Dr. Wyatt WOODSMALL tarafından AA ile geçen ilk ve tek kişilerdir. İnsan Eğitim ve Danışmanlık; Hipnoz, Hipnoterapi, NLP, Time Line Terapi, EFT hizmeti vermektedir. İnsan Eğitim ve Danışmanlık aynı zamanda Hipnoz Practitioner Eğitimi, Hipnoz Master Practitioner Eğitimi, Oto Hipnoz Eğitimi, NLP Practitioner Eğitimi, Advenced Practitioner Eğitimi, Practitioner Eğitimi, Time Line Terapi Eğitimi, Hafıza Teknikleri Eğitimi, Zihin Haritaları Eğitimi, Beden Dili Eğitimi ve Hipnozla 7 Günde Dünya Dilleri eğitimi vermektedir. İnsan Eğitim ve Danışmanlık aynı zamanda merkezi ABD bulunan Uluslar arası Hipnoz Birliğinin (İHO) Türkiye’de diploma verme yetkine sahip tek kurumudur.
Bugüne çeşitli mevkilerde bulunan kişilere eğitim vermiş olan kuruluş mevcut kaynakları sayesinde bugün binlerce kişi kendisini geliştirmesine olanak sağlamaktadır. Sunmuş olduğu eğitim stratejileri ile piyasa da bulunan ve aynı işi yapan şirketlerin kurucularına bile öncülük etmiştir. Her geçen gün günümüz şartlarına uygun bir şekilde kendisini geliştiren İnsan Eğitim ve Danışmanlık Şirketi profesyonel ekibi ile eğitim verdiği kişileri en iyi şekilde ağırlayarak onları bir misafir gibi değil sanki kendi yeriymiş gibi his veren bir anlayışla sorun çözmeye odaklı stratejiler sunmaktadır.
Bulunduğu konum itibariyle teknolojinin tüm olanaklarını kullanan İnsan Eğitim ve Danışmanlık Merkezine yoğun bir ilginin olması kendisini en üst seviyede geliştirmesine etken olmuştur.
Çözüm odaklı bir misyonu kendisine üstlenen İnsan Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, müşteri memnuniyetini kendisine vizyon edinmiştir. Markasına sadakatle bağlı olan çalışanlarıyla sizlere hizmet vermek için beklemektedir. 
Tek yapmanız gereken 0 312 472 13 16 - 0 312 472 36 35 telefon numaralarından bizlere ulaşmaktır. Ayrıntılı bilgiyi telefon’dan veya insandan.com'>insandan.com sitesinden alabilirsiniz.