Kahve kokusu hoş geldiniz

Cum - 11:37 | Ada Dunn, Waitress
Hava daha soğuk ve soğuk olursa, kahve birçok insan için doğal kış arkadaşıdır. Kahve konusunda, aklına gelen ilk şey Blue Mountain, Brazilya ve Kolombiyan kahve gibi bilinen çeşitler.

turkish coffee

Bugün farklı bir çeşit kahve hakkında konuşuyoruz. Türk kahve, suyla kaynat veya içecek için birkaç kez kaynatılmış, güçlü ve tatlı bir içki kullanarak çok güzel kahve pulu kullanan orijinal bir hazırlık yöntemidir. Genelde acı (Skaito), biraz tatlı (Metrio) ve tatlı (Gligi) olarak sınırlandırılmıştır. Şeker eklenmiş miktarının farkı. Türk kahve orijinal şekilde yayılır, Merkezi Amerika ve Brezilya'dan yüksek kaliteli Arapça fahişeleri kullanarak çok güzel bir puluna kadar. Kahve pulu ayrıca fırlatıldığında filtr edilmiyor, bu yüzden bardakın dibinde duruyor. Türkiye kahvesinde çok güçlü bir lezzetli ve derin kızarmış damarlar da, klovlar, kardam ve cinnamon gibi diğer heyecanlar eklenir. Sütlü kahve ve süt, 1570 yılında Vienna'ya tanıştırıldı.
Türk kahve de güçlü geleneksel kokusu olan gemilerde yapılır. Küçük bakra kapılarında, yerel olarak cevze olarak bilinen, genellikle dışarıdaki çizginler veya diğer dekorasyonlardan oluşturulmuş bakra kapılarında yapılmalı ve sık sık içerisinde bakra oksidinizi ve patina geliştirmesini engellemek için kaplanıyorlar.
Kahve yaptırmak için kullanılan küçük bakır tavanların yanında kahve servisi için kullanılan bardaklar da çok farklı. Çoğunlukla farklı renkleri ve örnekleri, elegant şekilleri ve parlak şekilleri ile egzotik oluyorlar. İkonik tulip şeklinde ve kahve bardakları çok dekorativ ve toplamlı.

turkish coffee

Türkiye'de kahve sosyal kültürünün önemli bir parçası. Birinin evine bir fincan kahve için davet edilmek hostun en dürüst saygıs ının işareti. Kahve için davet edilmek onur. Oturmak ve kahve masasında konuşmak eğlenceli.

turkish coffee

Çin'de çay törenimiz var ve Orta Doğuda benzer bir kahve törenimiz var. Bazı insanlar kahve içtiğinde sadece incense yakmıyorlar, ama da kokuyorlar ve büyük bir çeşit kahve patates ve çamaşırlarla gökyüzünde bir atmosferle dolu. Daha önce söylediği gibi, Türk kahvesindeki kahve barınağı içtikten sonra barınağın dibinde oturur ve kahveyi içtikten sonra barınağın bir tuvalette tutulmuş ünlü "Türk kahve boşluk"a yetiştirir. Kahve kalıntısının şeklini göre, kadının altındaki aşağısı geçmişi anlatabilir, duvarlar geleceği tahmin edebilir. Ve kahve şansı, 40 gün veya daha fazla bir aralık gerekiyor. Yoksa doğru olmadığını söylüyor. Türkiye'de geleneksel bir örnek var: "Türk kahvesini iç ve 40 yıldır arkadaşlığını hatırla". Türkiye'ye ziyaret etme şansınız varsa, oradaki kahve kültürünü ve eksotik atmosferini denemelisiniz. Sokaklardaki bir sürü kahve dükkanlarından geçtiğinde geleceğini okumasını istemeyi unutma. İyi ve gerçek turkis kafesinin ne olduğunu bilmek istiyor musun? The yummyadvisor web sitesini ziyaret edin ve en sevdiğiniz kahve dükkanınızı bulabilirsiniz ve Türk kahveyi tadabilirsiniz.