Kahve kültürü - eski Türk kahve ile tanışın

Cum - 12:50 | Ada Dunn, Waitress
Arapça kahve olarak bilinen Türk kahve Avrupa kahvesinin atası. Yedi ya da sekiz yüz yıldır doğdu.

turkidh

Türk kahve gelenekleri
(1) İyi kahve iyi bir kız yapar.
16. Yüzyılda kahve, Yunanistan, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika'da hala popüler olan orijinal yemek yöntemini kullanarak Türkiye'ye getirildi. Türkiye kahve içen kahve fabrikalarını kullanır. Sonra çiçek kadar güzel ve direkt "Erik" denilen bir bakra veya bras çantasında kaynatır. Kardam, anis ve şeker yemek sırasında kişisel tercihlere göre eklenebilir, ama süt genelde eklenmiyor. Kahve yaparken yüzeyde karanlık

kahverengi duman katı olacak
Eski zamanlarda bir erkek evlilik teklifini önermeye geldiğinde, kadın valizin kahve yapımı teknolojisini araşt ıracaktır. Eğer bu karanlık kahverengi duman katmanı yapamazsa, bu adamın yeteneğin in yeteneği yeterli değil. Ancak bugünkü Türkiye'de, çay içmek genel yayınlığıdır ve bu vulgar alışkanlığı varlığını bırakmaya çalışıyor. Ayrıca kadın erkeği kahve içmeye davet ediyor. Şeker eklenirse, erkeğin teklifini kabul ediyor. Tuz eklenirse, anlaşmazlık anlamına gelir. Eğer erkek kadınla evlenmeye ısrar ederse kahveyi iç.
Kayıktan sonra, çoğu kahve barışı aşağıda kesilir, ama misafirler tadınca kahve barışını içebilir. Türk kahvesinin tadı üç türüne bölünebilir: tamamen şeker boş acı tadı (sketchos), biraz tatlı (metrio) şeker ve tatlı bir çay kaşığı (glikos) ile 1,5 çay kaşığı şeker. Türk kahve içmeden önce, tadın duygularını tamamen serbest bırakmak için buz su içmelisiniz ve sonra yavaşça Türk kahvesinin farklı geleneklerini tadabilirsiniz.

turkidh

Kahve içtikten sonra su içmeyin.
ürkiye'de misafirlerin evinde kahve içmesini davet etmesi hostun büyük dürüstlüğünü temsil ediyor. Bizi kahve için yerel bir evine davet edildiğinde erikli ve lezzetli kahveyi kutlamamızı hatırlamalıyız. Ayrıca, kahve içtikten sonra ağzınızın doluysa bile suyu içemezsiniz. Çünkü kahve içtikten sonra su içmekten sonra kahve içmek için iyi olmadığını ve hostun duygularını incitmeyeceğini anlamına geliyor.

turkidh

(3) Kahve şansı
Ülke ne kadar eski, ne kadar tanrı. Yunanistan ve Türkiye'nin farklı dinleri ve dilleri vardır, ama nedenini bilmiyorum. Sadece kahve yapmak için aynı araç kullanmıyorlar, aynı yöntemi de şanslı anlatmak için kullanıyorlar. Bu adımlar böyle:
*1; Kahve içtiğinde sormak istediğiniz soruları düşünün ve kafanın dibinde biraz kahve bırakın.
*2 A çıkça bardak sarılıp üç kez saat yönünde döndürün.
* 3 cup cover on the cup, carefully turn it upside and let it stand for a while, waiting for the temperature at the bottom of the cup.

Bardak aç ve bardak kapağında kalmış örnekleri tanrı edin
Eğer örnek kalp şeklindeyse, aşk geliyor. Eğer kuş olsa, beklenmedik bir sürpriz olacak. Eğer doğru a çıysa, zenginlik gelir demek.

turkidh

Sonunda, boşluktan sonra, isteğin gerçekleştiğinde yargılamak için kahve tabakasındaki süt de kullanabilirsiniz. Bu yöntem: ilk olarak aklınızda bir ya da üç dilek okuyun, sonra tabağı yukarı kaldırın ve kalıcı kahve sıvısını tabaktan aşağı akıştırın. Su ilk akışı ilk dileği temsil ediyor, ikinci akışı ikinci dileği temsil ediyor. Eğer su akışının izleri çok uzun olursa, tabağın diğer tarafına bile, isteğin gerçekleşmesi için uzun süreceğini anlamına gelir. Eğer akışı yoksa, isteğin zamanında gerçekleşmeyeceğini anlamına gelir. Bu yöntemle s öylediği şansın doğruluğu fazla yüksek olacağını sanmıyorum. İlk örnek tanıyıcının gözünü test edecek. Eğer dört farklılık canlı ve ölü tanınamazsa. Ayrıca, dileğimi hızlı fark etmek istiyorsam, daha fazla kahve bırakırım, tabağı daha dikkatli durup yerçekimi kullanırım. Ama yine de, eğer bir genç adam bir kızı memnun etmek istiyorsa, kahve bozukluğu basit ve eğlenceli.

İyi ve gerçek turkis kafesinin ne olduğunu bilmek istiyor musun?
yummyadvisor
web sitesini ziyaret edin ve en sevdiğiniz kahve dükkanınızı bulabilirsiniz ve Türk kahve the tadabilirsiniz.

turkidh