Kartal (kfte), klasik bir Türk delikatı

Nisan 24 - 21:48 | Ada Dunn, Waitress
Türk yemeğine gelince, aklına gelen ilk yemek en büyük ihtimalle her tür kebab, fakat kebablardan daha popüler ve yüzyıllarda tarih eden birçok bölge vardır.

Tehnik olarak, Türk köfteleri tamamen kırmızı ve beyaz et ile yapılmıyor; Aslında, Ottoman zamanlarında klasik gourd kızarmış pirinç kekleriydi, mcverquot; Topkap ı saray mutfağında küçük keklerle birlikte yazılmış bir notta yazılmıştır. Özellikle yazılmıştır.

Türk pazarlarında bulunacak ve izmirde restoranlar restoranları, bu tamamen bir liste değil, çünkü Türkiye'de birçok düzine tane türü var, yani sadece bu popüler türler listelendirildi.


Klasik Meatballs (Theeclassickfte)
Klasik Türk kütükleri de czbz olarak bilinir, kendi başına bir sürü sürücük sebebi olabilir. Ama burada konuştuğum kfte, etrafınızdaki herkes tarafından yapılmış, bir kelime olarak klasik ev yapılmış, ve birçok tarifi gibi, her ailenin kendi tarifini var, bu yüzden bizimle paylaşın.

Dürüstçe, genelde "gzarar" (yani görüntüler), do ğru karar vermeyi bıraktığım i çin yapıyorum. İsveççe köfte balıkları Türk tarifini göre yapıldığı ilginç bir hikaye var. En azından resmi İsveççe hesabı Twitter'ta böylediyor.

TireKftesi (Tire Meatballs)

Batı özelliği konya restaurant, tam olarak olmak için Tire, bu yüzden adı, bu kfte skewerlerde pişirir ve lezzetli domates sosu ile hizmet ediyor!

Enai meyve köfteleri (Ineglkftesi)

Bursa'nın batı eyaletinin özelliği, bunun da başlığına göre adı verildi ve, Tyre Meatballs gibi, en azından bir yüzyıl yaşındadır ve "hiçbir şeyden daha az" ifadesi vardır. Bu ifadesi, kutuların çok küçük sezon gerektiğini anlamına gelir.

Bu et yemeğinin şefiği, eğer et iyi olursa, sadece tuz kullanmak zorunda değilsin ve sana bu lezzetli et yemeği servis etmek için buradayız.Akabatkftesi

Turistler için Istanbul'daki yemek, Türkiye eski tarihi alanlar ve göz yakalama pazarları kadar şaşırtıcı.

Türkiye Avrupa ve Asya'da bulunan özel bir ülke. Bu yüzden, buradaki kültür aynı zamanda iki kıta arasında eşsiz bir bütün oluşturuyor. Güzel saraylara, renkli pazarlara ziyaret edebilirsiniz ya da şehrin etrafında güzelliğini tamamen keşfetmek için yürüyebilirsiniz. Fakat lezzetli Türk yemeğinden zevk almayı unutma.

Şimdi doğu Kara Deniz bölgesinde Trabzon eyaletinden kırmızı sünbül sünbüllerini tanıtıyoruz. Siyah Deniz balık yemekleri ve diğer lezzetli yerel yemekler için ünlü ve bu kebeği de ünlü. Buradaki önemli şey farklı tür eti karıştırılması.

İnternet üzerinde çok tarif bulundu ki daha sıkı biftek koyanlar için daha fazla lamba şişmanı tavsiye ediyor. Bütün personeleri için orta toprak gibi görünüyor.Nitta Meatballs

Batı ilçesine adı verilen, et, ekmek ve soğan üzerinden birkaç kez geçen ve sonra pepper, tuz ve fenel ile çarpılmış ve en azından gece dinlenmeye bırakılmışlar.

Izmir meatballs (Izmirftesi)

Diğer batı eyaletlerden gelince fark etmektedir ki, bu yemek kendi başına küfür değil, ama Türkiye'de "suluyemek" denir, yani ilk defa süt balıkları ve patates pişirme şeklinde "suyla yemek" demektir, sonra da onları diğer sebzelerle pişirmektedir. Diğer sebzelerle yollanmış.