Kohlemann Magic Spin Mop Nasıl Kullanılır?

Eylül 2014 | Meraklı Kullanıcı, İnternet Hizmetleri
Kohlemann Magic Spin Mop nam-ı diğer Kohlemann Katlanabilir Pratik Paspas nasıl kullanılır hakkında meraklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz.

Temizlik işlerinizde size yardımcı olacak olan bu ürünle hayatınız mükemmel olmasa, kredi borçlarınızda indirime gidilmese ve kırgın olduğunuz arkadaşlarınızla aranız düzelmese de diğer moplara nazaran harcadığınız güç azalacaktır. Böylece daha az yorulacak ve misafirlerinizle mahalleye yeni taşınan komşuyu konuşmaya vakit ayırabileceksiniz.

Peki Kohlemann Magic Spin Mop Nasıl Kullanılır? Hemen cevap verelim:

Sopasındaki özel tasarım sayesinde siz sopayı çevirmezsiniz sadece küçük bir kuvvetle aşağı yukarı doğru iter ve çekersiniz. Mop kabın içerisinde dönerek ıslanır. Katlanmış haldeki durulama haznesinde de yine aynı yöntemle durulama işlemi yaparsınız.

Bayram öncesi mutfakta yeterince zaman ayıracak olan ev hanımlarına bari bir faydamız dokunsun da bayram sonrasında temizlik işlerinden daha hızlı kurtulsunlar.

Kohlemann Magic Spin Katlanabilir Pratik Paspas Mop işe yarıyor mu, nasıl kullanılır, kullananların yorumları nelerdir öğrenmek isteyen meraklı kullanıcıları aşağıdaki linkleri ziyaret etmeye davet ediyorum.

meraklikullanici.com/nasil-kullanilir/e...

dailymotion.com/video/x26ljwh_kohlemann... .