KÖTÜ BİR 14 ŞUBAT...

Şubat 2015 | Abdullah Gürel, Webmaster
14 Şubatta açıyorum face herkes mutlu mesut bir gün diye sevgilileri ile fotoğraf çekmiştir bakım dedim, sayfalar bir 14 şubat mesajı yayınlamıştır der iken bir den bir kızın ismi ile çalkalanıyordu Facebook.
Merak ederek araştırmaya başladım Google'a girdim haberlere kızın ismi ile giriş yaptım aslında haberi okuduktan sonra keşke bu isim ile girip te haberlerde bu haberi okumamak isterdim ama ne yazık ki insanların insan dediğimiz kişilerin nasıl taşlanan kalpleriyle bu olayı yaptıklarını duyduğumda onun utanmadığı erkekliğimden, bayanların başına gelenleri okudukça içim yandı parçalandı hala parçalanmaya devam etti...Parçalanan içim acaba bu şaka mıdır dedi kız 20 yaşında bir psikoloji öğrencisi idi, ama hayatını kabus yapan o şerefsizler yüzünden ailesinin bir tanesi kızcağız ölmüştü. Bu yazıda kıza yapılan vahşeti detaylı bir biçimde anlatarak hem sizlerin hem de kendi içimi biraz daha parçalamak istemedim. Zaten haberin detayları her haber sayfasında yazıyor.

Kadınların başına gelenler bu ülkede pişmiş tavuğun başına gelmiyor aslında hatırlamaları gereken bir şey var herkesin annesi var bunu bu şerefsizler erkek diyen şerefsizler bunu düşünmezler o annenin akan gözyaşlarını hıçkırarak ağlayan bir anneyi düşünemezler.

Sonuç olarak bu ülkede kadınlar şiddet görüyor aslında emanet olan kadınlar gün geçtikçe daha çok şiddet görüyor... Birileri hale siyaset yapar iken birileri onu giyme diyerek klavye üstatlığı yapar iken o aile kan ağlıyor yüreği parçalanıyor. Ne yazık ki benimde elimden bir şey gelmediği için klavye başında bunları yazmak geliyor...

AİLESİNE ALLAH SABIR VERSİN... ÇOK ZOR BİR DURUM. . .