Malları yemek zorundayım! Istanbul'daki küçük bilinen yerel yılanlar

Nisan 24 - 15:52 | Ada Dunn, Waitress
Seyahat nedir? Sadece yiyin, iç ve eğlenin! Önce yemek ve iç. Önce biraz lezzetli yemek tanıştırın. Bu sefer, Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul hakkında konuşmak istiyorum. Çok lezzetli yemek var. Buradaki yumuşak şeker uzun bir tarih var. Dondurma, taze suyu ve çeşitli stiller. Ayrıca lezzetli ve değersiz bir şeyler de var. Ağzınızda yiyeceğinizden emin olun ve çantaya bakın.

Hakki Zade fudge dükkanı
Istanbul'daki en klasik yılan Türk pisliği. Fudge hakkında bir sürü efsane var, bu yüzden test yapmam. Hangisi gerçek, her aile gerçek olduğunu söylüyor. Büyük zincir dükkanları ve küçük dükkanları içeren bir s ürü tür yumuşak şeker yemiştim. Tadı ve tatlılık konusunda en iyi yiyecek hakki Zade, bağımsızlık sokağında bulunan. Mağaza açık ve kolay bulur. 1864 yılında kuruldu. Zengin bir çeşit yumuşak şeker ve lezzetli tadı var. Birçok turist ve yerel insanlar birbirinden sonra onu satın almaya geldiler. Tadı, gül kokusu, mutlu meyve kokusunu öneriyor.

9373

Patates patates dükkanı pişirdi.
Artık bağımsızlık sokağına geldiğinde sokağın ortasında pişirilmiş patates kaçırmayın. Büyük patates seçin, bunlardan biri palm a büyüklüğü, yemek yaptıktan sonra kesin, onları butter ile karıştırın, peynir dökün ve sonunda kendi maddelerini seçin. Her türlü meyve, salat, et, sosis, yum dahil bir sürü tür maddeler var. Eğer düşünüyorsanız, salivanız dışarı çıkacak. Kişisel tercihlerinize göre karıştırabilirsiniz. Bir kişi gerçekten yemek yapabilir. Eğer sadece bir s ıçrama olursa, birkaç kişi paylaşmasını öneriyor.

9373

Esmer Cafe İtalyan Restoranı
manisa restoranlar'de yemek yemeği yemek istiyorsanız, Watsons yakınlarında bulunan İtalyan restoranına gidebilirsiniz. Deniz yemeği pastası süper lezzetli, taze balıklardan dolu, özellikle balıklardan ve çamurlardan çekici deniz yemeği suyu ile. Harika! Beyaz suyu tavuğunun genişlikleri de çok lezzetlidir. Süt kokusu çok güçlü. İyi peynir kullanılır. İçki için taze suyu öneriliyor. Bu İtalyan restoranın kokusu gerçek. İtalya'ya geldiğinden şüpheleniyorsun.

9373
Yeni Suz
eskişehir en iyi restoranlar restoranında her yerde görülebilir. Bir fincan suyu 5 Li'den alındı, yaklaşık 8 yuan, ekonomik ve gerçek. Türkiye meyve endüstri çok geliştirildi, tüm mevsimler farklı tür meyve sahiptir. Şahsen çiçek ve figür severim. Türkiye'deki çoğu suyu, diğer çeşitli şekerlerle karıştırılmış, el yapılmış meyvelerin meyvelerin meyvelerin suyunu içer ve meyvelerin tadını kendisine sağlar. Bütün yolculuk da rahat.

9373

Rotary barbecue
Türkiye'deki her yerde görülebilen meyve salonlarının yanında, Çinlilere en çok tanıyan bir küçük salon rougamo. Türkiye'de, rougamo gerçekten bir tür Türk barbekü, yani Türkiye'de barbekü dönüşü anlamına gelir. Bu ifade basit ve açık. Çok yerel restoranlar her tür barbek sağlıyor. Gerçeği söylemek için, her küçük dükkan ve rotası barbecue'nin kendi özellikleri var. Lezzetli olup olmadığını s öylemek kolay değil. Sana bir dükkan tanıtmayacağız. Bize tek başımıza bulacağımız bir şans ver ama senin için küçük bir bilgi var. Genelde lezzetli restoranlar ayarlanmak zorunda.

Burada özel bir yemek var. İlk Eurasi köprüsünün yakınlarındaki pazarda bulundu. Bu Türkiye'de eşsiz bir yılan. Hong Kong'a benzer kızarmış domuz büyük domuz gibi, bir koyun dibini ayarlamak ve onları birbirine pişirmek. Yediğinde, bir tane kestiğinde, ekmeğin üzerine domates ve bahaneler koyduğunda, sonra da rougamo gibi yiyeceğinde. Herkesin tadı gibi. Benim gibi bir dünya midesi olan insanlar için çok eşsiz.
9373