Metroyu nasıl sipariş edeceğinizi öğretin!

Haziran 2022 | Doris Roberson, Student
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki çok uluslu bir fast food zinciri olan Metrodan her geçtiğimde, içeri girip sandviç sipariş etme dürtüsüne sahibim, ancak tezgah malzemelerle dolu, bu yüzden korkarım ki tezgahın önündeki samimi sipariş adımları hala birçok arkadaş edinecek geri çekil! Garsonun uzun zamandır izlediği ama uzun zamandır karar veremediğimiz türden bir gerilim. İlk defa böyle bir deneyimle, ikinci kez istemiyoruz! Korkma! Yazar sizin için küçük bir netizen payı derledi. Onun payı şu anda 10.000'den fazla retweet aldı! Tahmin edebileceğiniz gibi, birçok insan gerçekten nasıl başlayacağını bilmiyor! Yazar ayrıntılara girmeyecek, birlikte bir göz atalım!
Metro sandviçini sipariş etmenin diğer fast foodlardan daha zor olduğunu inkar etmek yok, ancak şu an için tadı ve tadı ne olursa olsun size özel bir sandviç veriyor, bu satış noktası tek başına benzersiz olmayı seven birçok arkadaşı kendine çekiyor. Temel olarak, Metro siparişi aşağıdaki gibi 4 ana adıma ayrılmıştır:
(1) Ekmek seçin
(2) Menüyü seçin
(3) Sebzeleri seçin
(4) Sosları seçin

(1) Ekmek seçin
Ekmek büyüklüğü:
1 tam ekmek (12 inç) ayak uzunluğunda
6-inç ekmek 6-inç
Ne kadar aç olduğunuza bağlı olarak, bir somun veya 6 inçlik bir sandviç seçin. Bütün sandviçi yeme kabiliyetiniz varsa veya açsanız, ayak uzunluğunu sipariş etmeyi düşünebilirsiniz. Sadece geçiyorsanız ve bir şeyler atıştırmak istiyorsanız, 6 inçlik bir sandviç seçebilirsiniz.

Ekmek çeşitleri:
Memleketi ekmek Doyurucu İtalyan
Kepekli ekmek Buğdayı
Ballı Yulaf ekmeği Ballı Yulaf
Makarna ekmeği İtalyan
Parmesan Ekmeği Parmesan Kekik
Börek Sarma
Yukarıdaki ekmekler arasındaki fark, ekmekli dolgulardadır. İtalyan ve kepekli ekmeklerin dolgusu yoktur ve parmesan ekmeğinin dolgusu olarak baharatları vardır. * Yulaf ekmeği gibi, bal ekmek denir rağmen, bal tatlılık yok! Ve memleket ekmeğinde mısır unu dolgusu var.

634

Ekmeğin tadı:
Yumuşak ekmeği tercih ederseniz, makarna ekmeğini seçmeniz önerilir. Çiğnenmiş ekmek yemek istiyorsanız, parmesan peyniri veya ballı yulaf ezmesi ekmeği seçmeniz önerilir.

(2) Menüyü seçin
Subway size aşağıdaki gibi 8 menü seçeneği sunar:
Tavuk Dilimi Tavuk Dilimi
Teriyaki Tavuğu Tavuk Teriyaki
Marinara Köfte Köfte Marinara
Kavrulmuş Tavuk
Biftek ve Peynir
Metro Eriyiği
Ton Balığı Ton Balığı
Hindi Göğsü ve Tavuk Dilimi Hindi Göğsü ve Tavuk Dilimi
1. Tavuk Dilimi Tavuk Dilimi
Bu sandviç yağ kaybında Jimei için uygundur, çünkü çok az kalori vardır!

634

2. Teriyaki Tavuğu Tavuk Teriyaki
Teriyaki tavuğu, Subway'in özel sandviçlerinden biridir ve tatlı bir tada sahiptir. Tatlılığa bağımlı olmayanlar için, tatlılığını nötralize etmek için biraz acı sos eklemeniz önerilir.

634

3. Marinara Köfte Köfte Marinara
Bu lezzetli ve lezzetli sandviç, müşterileri yemek için çok utandırıyor! Lezzetli tadının nedeni Marinara sosundan gelir, ancak çok fazla sebze ile eşleştirilirse, yemek yemek çok sakıncalıdır, bu nedenle daha az sebze eklemeniz önerilir.
4. Kavrulmuş Tavuk
Bu ızgara tavuk aromalı sandviç, hamburger yemek gibidir ve netizen'in favorisidir. Izgara tavuğun lezzetli olduğunu ve iştahı uyandırmak için ekmekle eşleştirilmesine gerek olmadığını söyledi!
5. Biftek ve Peynir
Tek sandviç bu. Bazı sebzeler, tuz ve karabiber, soya sosu olmadan veya doğrudan ekmeksiz, Batı usulü gözleme veya gözleme olarak tercüme edilir. Tadı çok lezzetli!
6. Metro Eriyiği
Bu sandviç aslında dilimlenmiş tavuk, hindi ve sığır eti şeritlerinin birleşimidir. Netizen bu sandviçi seviyor çünkü sığır eti şeritleri çok lezzetli!
7. Ton Balığı Ton Balığı
Bu Subway'in popüler sandviçlerinden biri. Yine de netizens, bu ekmeği sık sık yemediğini söyledi çünkü içinde çok fazla mayonez var, bu da onu yeterince tatmin etmiyor.
8. Hindi Göğsü ve Tavuk Dilimi Hindi Göğsü ve Tavuk Dilimi
Netizens Metro yemeden önce hindinin tadının ne olduğunu bilmediğini ama bu sandviçi tattıktan sonra tavuk ve hindinin biraz farklı olduğunu gördüğünü söyledi.

(3) Sebzeleri seçin
Sandviçinize sebze ekleyin, ek ücret alınmaz! Sadece taze görünen sebzeleri seçin.

634

(4) Sos seçin
Son olarak, kişisel tercihlerinize göre soslar ekleyin. Toplamda aşağıdaki gibi 10 seçenek vardır:
Barbekü sosu Barbekü-karbon ızgara kokusu eşliğinde
Biber Sosu Biber Sosu
Chipotle Southwest-Mayonez, hardal, limon suyu ve sarımsaktan yapılan acı sos.
Bal Hardalı-Tatlı ve yağlı ağız
Mayonez-Mayonez, yerel olarak üretilen Mayonezle aynı tatlılık değildir, tatlı değildir.
Ranch salata sosu Ranch-Arpacık soğanı, soğan vb. Ile beyaz bir sos. tadı mayonez ve ekşiye yakındır.
Tatlı Soğan Sosu Tatlı Soğan-Tatlı
Bin Ada Sosu Bin Ada-Tatlı Tadı
Domates Sosu
Sarı Hardal-Birçok insan yanlışlıkla KFC'NİN Hardal sosuna benzediğini düşünüyor. Aslında zerdeçal aromasıdır. Biraz koymanız önerilir.

Kaynak:yummyadvisor.com , kullanıcıların gıda kararları vermelerine yardımcı olmak için tüm ağdaki en bol gıda kaynaklarını toplayan küresel bir gıda keşif platformudur.