Mükemmel Türk yemeklerinin seçimi

Mayıs 2022 | Ada Dunn, Waitress
Dünyadaki üç en büyük kulinar krallıklarından biri olarak Türkiye'de yiyeceklerin yaratılması hakkında şüphe yok. Tatlı ve kokuşturucu elementlerin birleşmesi hem tatlı, hem kokuşturucu, hem güzellik için zevk! Bir s öz var: Eğer birini seviyorsanız, onları Türkiye'ye gönder, en iyi kebablerinin olduğu yerde. Eğer onları seviyorsanız, en tatlı tatlı tatlılar için onları Türkiye gönder!

NO. 1 Türk kebab
Denizli biftek, kuş veya tavuk dikey bir şeker üzerinde sıcak demir tabağına sıcak gril suyu sürüklüyor ve eşsiz tadın a ğzına giriyor. Türk skewerleri parlak, lezzetli ve lezzetli ve pasta, kimchi ve domates ile hizmet ediyorlar. Çok dolduruyorlar!

9373

NO. 2 Pankek katı
Kızıl pankekler Türkiye'de popüler bir seçim, küçük et, spinach, peynir ve daha fazlasıyla dolu. Onları spageti gibi yerleştirebilirsiniz. Onlar çok lezzetli ve çirkinli. Türkler onları sık sık kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği veya yılan olarak yiyorlar.üstünel köftecisi'de taddım ve çok güzel.

NO. 3 Nutella
Dünyadaki en ünlü tatlı tatlı bir tatlı dişle kaçırmak. Para pişirme çarşafına yerleştirilir, her katı kırılmış fıstıklarla kaplıyor ve tatlı şurup ya da balıyla buzlu. Kızılderler arasından akıyan tatlı suyu zengin ve katlar bir sürpriz. Bu yüzden ısırmaya tereddüt etmeyin, tatlı tadı sadece lezzetlidir.

NO. 4 Rice süt
pirinç pudingi karamel pudingine benziyor ama içinde pirinç ve karamel pudingi olduğunu s öylediğinde size katılıyorum. Pişirilmiş pirinç de, küçük pirinç sütten, mısır çiçekinden yapılır, yumurta yolcu, şeker ve su. Zayıf deri biraz zehirli ve taze pişirilmiş ve pirinçlerin kremi yapısı o kadar yoğun ki onu yiyemezsin.

NO. 5 Türk çöplükleri
İlk bakışta, Türk çöplükler ravioli benziyor, ama daha fazla ifade edilen tadı ve yapısı var. Çoğu çöplükler kızarmış ya da pişirilmiş bir bufte ya da kuş ile dolu ve ya kızarmış ya da pişirilmiş. Yemek pişirdikten sonra sık sık sık türkü yogurt veya butter ile donuyorlar, onlara kokuşturucu ve tuzlu tadı verir. Bu çöplükler ve Büyük Çin Çinlilerim arasındaki farkı bilmeyeceksiniz. Onları deneyene kadar.

NO. 6 Orta deniz balığı.
Istanbul'da, taze kırılmış balıklı stabiller sadece birkaç adım uzaktadır. Kızılmış balıkların genellikle deniz baslarından oluşan, lezzetli bir okul vardır. Grillenin yüksek sıcaklığı altında deniz basının kalın yağlığı, balığı biraz zehirli bir tadla kaplayan ve lezzetli bir şekilde eriyor!arada endülüs'de taddım ve çok güzel.

9373

NO. 7 Türk pizza.
Pizza sadece İtalya'da bulunmuyor, Türkiye de pizza gücüdür. Kimin yapılacağına karar veremeyeceğiniz farklı t ür pizza var ve onlar da çok yaratıcı. Her zamanki çevre ve oval şekilleri de uzun, ince çizgiler var. Peynir kokusu pizzaları en iyi, kremi, zengin ve lezzetli metinle, et tadını söylemeyecek.

NO. 8 Mosaik Pasta Cake
Çikolata sosundan yapılmış çikolata pastası ve sadece güzel değil, aynı zamanda da tatlı. Bu pastayı her kafede alabilirsin. Türk anneler sık sık bu pastayı evde yapıyorlar, çünkü fırına ihtiyacı olmayan ve yapmak çok kolay. Türkiye'de çikolata sevgileri için bir ihtiyaç var!

9373

NO. 9 Türk kahve
Türkiye sokakları kahve işaretiyle dolu dükkanlar, bazıları üzerinde küçük bir kafe bardakları var. Türkler genellikle kahvelerinin yüzde sekiz içecekler, diğer pulun şanslı bir söyleyici olarak kullanılır. Lezzetli bir kahve, bir Türk tatlı ve bir servet, üç yol gideceğini söylüyor.

NO. 10 Türk karameli
"Boğazın rahatlaması" demek olan Türk fudge adı, Lokum'un adı, çöplüklerin ne kadar tatlı ve mutlu olduğunu gösteriyor. Küçük kare parçası kolayca soğuk deliklerle dolu. Renkli çöplük, kırmızı ve yeşil renklerin gül su ya da gül su yüzünden sanatlı renklerden özgür. Kiwi suyu eklendi, lezzetli ve sağlıklı hale getiriyor.
9373