One Love Festival 13

Nisan 2014 | Koray Bozkurt, Görsel İletişim Tasarımı Öğrencisi
Festival bu yıl 14-15 Haziran tarihlerinde Parkormanda gerçekleştirilecek. Uzun soluklu festivallerden birisi de One Love festivalidir. Dünyaca ünlü müzisyenlerin ülkemize geldiği, bu güne kadar bir çok ünlü ismi getiren festivaller arasındadır.

Festival 2 gün sürecek. 2 gün boyunca bir çok müzisyen yer alıcak;

1. Gün: Basement Jaxx, Mogwai, Oh Land, Modeselektor DJ set, Jaguar Skills, Gunesta.
2. Gün: Moderat, Bonobo, Mø, Omar Souleyman, Bubituzak, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Oldies But Goldies, Mabbas, Style-Ist, Cowboys & Aliens ve sürpriz yerli isimler.

Bilet Fiyatları:

1. Ve 2. Gün - 80.00 TL
Clubhouse 1. Gün - 150.00 TL
Öğrenci (16 Mayıs’a kadar) -60.00 TL

Clubhouse Kombine - 250.00 TL
Kombine - 130.00 TL
Öğrenci (16 Mayıs’a kadar) -100.00 TL

Clubhouse nedir?

Özel dans pisti, eğlenmekten yorulduğunuzda koltuklar ve dinlenme alanı. İştahınızı açacak özel yemek alanı ve barı ve şehirden uzak hissedeceğiniz yeşillik ve dağ evi ortamı, rahat rahat aynaya bakabileceğiniz, uğramaya üşenmeyeceğiniz özel WC.

Festivalin en çok ilgi gören ismi Omar Souleyman oldu. Orta Doğu’da düğünlerde ve şenliklerde çalınan müzikleri baştan yaratan, Shaabi tınılarını vahşi Dabke ritimleriyle buluşturduğu “Suriyeli Techno” olarak tanımlanan müziğini uluslararası festivallere taşıyarak Damon Albarn ve Björk gibi isimlerin radarına takılan Omar Souleyman, festivalcilere alışık olmadıkları, çılgın bir eğlence vadediyor.

Bir çok zengin düğününde yer alıp, insanları çok eğlendirmesiyle ünü yayılmış ve festivallerde yer alan bir isim olmuştur. Festivale müzik ziyafeti dışında bir de eğlenmek isteyenler için iyi bir isim olacağa benziyor. Herkese iyi eğlenceler...

14

14