sağlıklı bir cilt için ipuçları

Haziran 2015 | Ep Do, Anti Aging Uzmanı
Yoğun cilt bakımı için zaman yok mu? Hala temellerini acing kendinizi şımartabilirsiniz. İyi cilt bakımı ve sağlıklı yaşam tarzı seçimleri, doğal yaşlanma sürecini geciktirmek yardımcı ve çeşitli cilt problemleri önleyebilir. Bu beş hiç akıllıca ipuçları ile başlayın.

anti wrinkle cream1. Güneşten korunun

Cildinize özen en önemli yollarından biri güneşten korumaktır. Güneşe bir ömür boyu kırışıklıkları, yaşlılık lekelerini ve diğer cilt sorunlarına neden olabilir - yanı sıra cilt kanseri riskini artırır.En eksiksiz güneş koruma için:

Güneş kremi kullanmak.
anti wrinkle cream

Eğer yüzme veya terleme eğer daha sık ya da - cömertçe Güneş kremi uygulayınız en az 15 SPF geniş spektrumlu güneş kremi kullanın ve her iki saatte bir yeniden uygulayın.

Gölge isteyin.
Güneş ışınlarının en kuvvetli olduğu, 10:00-2:00 güneşi kaçının.

anti wrinkle cream

Koruyucu giysiler giyin.
anti wrinkle cream
Sıkı dokunmuş uzun kollu gömlek, uzun pantolon ve geniş kenarlı şapkalar ile cildinizi örtün. Özellikle ultraviyole ışınlarını engellemek için tasarlanmıştır - Ayrıca yıkama veya özel güneş koruyucu giysi belirli sayıda giyim ultraviyole ek bir koruma katmanı vermek çamaşır katkı düşünün.


2. Sigara içmeyin
anti wrinkle cream
Sigara cildinizin yaşlı görünmesini sağlar ve kırışıklıkların katkıda bulunur. Sigara içmek kan akışını azaltır cildin dış katmanları, minik kan damarlarını daraltır. Bu oksijen ve cilt sağlığı için önemli olan besin cildi tüketir.
Ayrıca Sigara zarar kolajen ve elastin - cildinizin gücü ve elastikiyet verir lifleri. Buna ek olarak, sigara yaptığınız tekrarlayan yüz ifadeleri, örneğin - teneffüs yaparken dudaklarınızı pursing ve duman uzak tutmak için gözlerini kısarak olarak - kırışıklıkları katkıda bulunabilir.
Eğer sigara içiyorsanız, cildinizi korumak için en iyi yolu çıkmak için olduğunu. Ip uçlarına ya da tedaviler sigarayı bırakmada size yardımcı olmak için doktorunuza danışın.

anti aging serum | anti wrinkle cream