Senarist olmak diziler, filmler yazmak ister misiniz ? Online Profesyonel Senaryo Yazarlığı Eğitimi başlıyor.

Eylül 2013 | Senaryo Ekibi, Senarist
Gül Abus Semerci ile Başlangıç Düzeyi Online Senaryo Yazarlığı Atölyesi
Tecrübeli senaristlerden senaryo eğitimi almak senarist olmak ister misiniz? Hayallerinizi ertelemeyin!

Başlangıç düzeyi online senaryo yazarlığı eğitimimiz 2 Ekim 2013 Çarşamba günü başlayacaktır. 8 hafta sürecek ve her hafta çarşamba akşamı 20. 00-23. 00 saatleri arasında 3 saat ders yapılacaktır. Dersler interaktiftir, hocamız kamera ve mikrofonu açık şekilde dersi anlatmaktadır. Katılımcılar da ister webcam’leriyle, ister mikrofonlarıyla, isterlerse sadece yazarak katılabilirler.

Tüm eğitimlerimiz kaydedilmektedir, videoları dersten sonra tekrar izleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kaçırdığınız dersleri de videolarından takip edebilirsiniz.
Eğitim Gül Abus Semerci tarafından verilmektedir. Gül Abus Semerci'nin 100 ün üzerinde çekilmiş senaryosu bulunmaktadır. Özgeçmişi:
senaryoekibi.com/? pnum=20&pt=Online%20S...

27 Eylül
'e kadar %10 Erken Kayıt indirimlikaydolabilirsiniz!

Hikayeden, olay örgüsü, karakter yaratma, kurgu, tretman ve diyalog bu ders kapsamında işlenecektir. Dizi ve sinema senaryosu yazımıyla ilgili çalışmalar yapılacaktır.

Not:
Kurban Bayramı haftasında ders yapılmayacaktır. Bir sonraki hafta derslere devam edilecektir.

Ödemeler sadece havale/EFT ile alınmaktadır, kayıt olmak için lütfen [email protected] adresimize dönüş yapınız.
Neden Online Senaryo Eğitimi ?

İnternet üzerinden verilen kurslarımız bir web platformu üzerinden düzenlenir. Sizin herhangi bir program kurmanıza gerek yoktur, e-mail adresinize ders saatinden 15 dakika önce gönderilecek link'e tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu platform üzerinde hem sesli iletişim kurulabilmekte, hem de yazı yazılabilmektedir. İsterseniz webcam'inizi, isterseniz mikrofonunuzu kullanabilir yazılı, sesli veya görüntülü olarak katılabilirsiniz.
Beyaz tahta üzerinde çizimler, anlatımlar yapılabilecektir, görsel malzemeler kullanılacak, vidyolar izlenecektir. Platform hocamızın kontrolünde olacak, söz isteyen kullanıcı izin verildiği anda konuşabilecektir. Sorularınızı, projelerinizi tartışabileceksiniz.
Derslerimiz pratik ağırlıklıdır.
Avantajları:
  • Dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.
  • Katılamadığınız dersin vidyosunu izleyebilirsiniz. Hatta geçmiş vidyoları defalarca izleyerek bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.
  • İstanbul'da yaşayanlar için trafik problemi olmaz. Evinizde ders dinlemenin rahatlığını hissedersiniz. Kursa gitmek için birkaç saatinizi yolda geçirmezsiniz.
  • Yüz yüze kurslara göre çok düşük ücretlidir.