Seni romantik Türkiye'ye götürmek istiyorum ve sonra tüm bu dört yemek podcast makalesini yemek istiyorum

Mayıs 05 - 10:41 | Ada Dunn, Waitress
"Seni romantik Türkiye'ye götürmek istiyorum! " Sadece herkes bu şarkıyı söylemiyor, ama Türkiye tüm İnternet üzerinde ateş eden bir yer. Ayrıca, İnternet'in küçük kardeşinin görünüşü ile Türkiye'deki dondurma bile Türkiye dondurma sıcak internet göstericisi oldu. Sonuçta Türkiye sadece eğlenceli değil, çok lezzetli! Eğer hala Türkiye'ye ziyaret etmek için bir sebep yoksa. Sizi en üst 10 Türk sokak yemeğine tanıştıracağım. Bunlar güzelden daha fazla ağzını su veriyor!

9373

9373

1. Türk Dondurma Dondurma Dondurma: Bu muhtemelen bir yolculukta yemek için en zor dondurma!
Tatlı genelde yemeğin sonu, yani Asya sokak yemeği Türk dondurma dondurma'ya verildi. Aslında, tadı hakkında Dondurma çok harika değil. Ama Dondurma'yı satın alma süreci gerçekten ilginç. Diğer yerlerden dondurma gibi, Türk dondurma su olmadan yapılır ve orkide kök pulu ekleyerek, Dondurma dondurma dondurmu dünyadaki en güçlü ve en elastik dondurma şeklinde yapılır. Yetenekli bir satıcı dondurmayı kırmadan iki metre uzunluğuna çekecek. Türk dondurmanın yapışkan doğası yüzünden satıcılar dondurma toplamak ve müşterilerle oynamak için uzun kaşık kullanır. Onları dinlediğim "bam bam" dondurma vatlarını çarpıp, mutlu şarkıları söyleyip, metal "popsicles" 'i dağıtıcı şekilde daldırıp müşterilerle dalga geçirirken, sattıkları şey dondurma değil, Türk mutluluğu hissediyorum.

9373

2, Sesame Circle Simit: Istanbul'daki sabah başlar.
Istanbul halkının sabahı sesame yüzük ekmekle başlar. Sokaklarda, docks, istanbul en iyi restoranlar iki tür satıcılar var, birisi klasik kırmızı arabayı bastırıyor, diğeri de kafanın üstünde bir baskette taşıyor. Taze pişirilmiş sesam çantaları a ğzında sıcak ve yumuşak, ağzından yayılan güçlü sesam lezzetli. Sesame tarı kek torbalarının yanında yalnız yiyebilir, ama sesame tarı torbalarını da peynir, domates veya domates ile kesebilir, eğer bir fincan Türk siyah çay içerseniz mükemmel Istanbul kahvaltı!

9373

9373

3, Taze sıkıştırılmış Juices: taze sıkıştırılmış suyu eklemeyecek mal etkili
Eğer yeni sıkılmış suyu seversen, Istanbul sokaklarında şanslısın! Cep satıcıları ya da küçükmanisa restoranlar şehir boyunca taze suyu satıyor ve renkli meyve dağları çok göz alıyor. Daha sık meyveler granat, limon, turuncu, grapefruit ve fiyat 1 lira'dan 5 lira'ya kadar pahalı değildir.
Istanbul'da bulunan çoğu çocuklar günde neredeyse bir bardak olduğunu söylediler, çünkü bu gerçekten çok pahalı etkileyici ve tadı da muhteşem.

9373

9373

4, Turned kebab Dner: the bearer of the Turkish kebab world
İstanbul'da, Türk kebab durumu Pekin'in peşindeki ördekine eşit. Bu gerçek bir yerel yemek ve dünyada bilinen bir s ürü yerde, böylece dünyanın birçok parçalarında "Türk kebab" bannerinin altında bir kebab var. Türk kebab kebab, ikinci kebab, kebab ve adana kebab'a bölüler. Dner sokakta en yaygın kebab türüdür. Çürücü et'in en önemli maddeleri buf, kuş veya tavuk. Et tuz, yogurt, süt ve soğan ile karıştırılmıştır. Sonra büyük bir et topu yapmak için kalın bir demir damla parçası parçasıyla parçalanmıştır. Şef demir damarını grillemek için döndürüyor. Grillerin yanındaki et pişirildiğinde, şef bu tarafı çevirir ve et kesmek için uzun bıçak kullanır. Küçük parçalanmış et bir tuzağa yağla karıştırılır ve sonra hizmet ediyor.