Sizde İnternetten Para Kazanmanın Yollarını Araştırıyorsanız Bir Bakın...

Nisan 19 - 17:54 | Halil Çağlar, Bilişim Uzmanı
Her katıldığınız anket için puan kazanıyorsunuz sonrasında bu puanları nakite çevirip para kazanıyorsunuz. Başarılı bir anketin ödülü anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlıdır. Bu nedenle, başarılı anketin ödülü 500 ile 10.000 puan arasında değişir. 10.000 puanlık bir anketin ödülü 10 Euro’dur. Ödeme alabilmek için en az 20.000 puan kazanmış olmanız gerekir. 20.000 Puan = 20 Euro = 193 TL civarı.

Aşağıdaki ülkelere yerel dillerde anketler göndermektedir.

Türkiye, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Polonya, Litvanya

Kayıt olduğunuzda, e-posta adresinizi doğrulayıp profilinizi doldurduysanız anketlere davet edilmek için bir engel kalmamış demektir. Yeni bir anket mevcut olduğunda size e-posta gönderilecek. Giriş yaptıysanız anketler listesini “Anketler” bölümünde görebilirsiniz.

Doldurduğunuz anketlerdeki veriler diğer katılımcılar ile birlikte anonim hale getirilerek analiz edilmektedir. Anketler bireysel kullanıcıları tanımlama imkanına sahip değil, Bu nedenle markalar sadece yanıtları görebilir. Hiçbir anket de sizin isminiz yada mail adresiniz kaydedilmez. Kısacası anketi talep eden kuruluş sizin özel bilgilerinizi göremez.

Üyelik açarken kesinlikle mantıklı olun doğru bilgiler girin ki anketler 5 liralık yerine 10-30 lira aralığında gelsin. Ha bu arada ilk anket herkese 5 liralık geliyor anketlerin tamamını acele etmeden kısaca ankette belirtilen süreden daha hızlı yapmadan, kesinlikle düzgün ve mantıklı şekilde doldurun. Özellikle ilk anketi kesinlikle kaçırmayın. Profil ve mail onayından sonra 600 puanınız oluyor. Sonrasında profil inceleniyor ona göre 1-3 gün arasında anket yükleniyor. Gecikirse sabırla beklemenizi tavsiye ediyorum.

Anket mail ile geliyor ama yinede siz her gün sisteme girin ve "anketler" kısmında size uygun anket var mı diye kontrol edin. Çünkü sistemsel sorundan dolayı bazı kişilere mail gelmiyormuş.

20 bin puan yani 193 lira olunca banka havalesi ile ibanınızı girip çekebiliyorsunuz. Paypal ödemede var biliyorsunuz paypal Türkiyeye kapalı.

Ben 2 anketi kaçırdım maalesef, açıkcası sistemin ödeme yapacağına inanmamıştım ama birçok arkadaşım ve ben 193 lira üzeri çekim yaptık. Şuan bekleyen 1500 puanım var.

Bu kadar işte üye olun anketlere düzenli katılın 193 lira olunca çekin.

Ödeme kanıtı

3019

Buradan anket firmasına üye oluyoruz:myiyo.com/? Ref=321283765

Bol kazançlar. . . :)