Son tweet: Ölüyorum Onlar da diktaya karşı ayaklananlara yardım eden sağlık personellerini öldürüyorlar. Diktalar böyle işte, kendilerine karşı gelen her bireyi, her grubu ezerler.

Şubat 2014 | Şaman, İnşaat Mühendisi
Kendisine karşı ayaklananlardan kurtulmak isteyen bir diktatör başka ne yapabilirdi ki...
Ukrayna'da polisle göstericiler arasındaki çatışmalar devam ederken hükümetin şiddeti de gün geçtikçe şiddetini artırıyor. Son olarak hükümet stratejik binalara sniper yerleştirdi. Bir sağlık görevlisinin hayatını kaybetmesi keskin nişancıların hedef gözetmeksizin ateş ettiğinin kanıtı oldu.4018Kiev'de göstericiler sokaklarda ağırlığını koymaya başlayınca hükümet olayları terör boyutunda görmeye başlayıp sokaklara sniperları sürdü. Karakolları basarak silahlarını alan göstericilere karşı, stratejik önemi olan binalara konuşlanan sniperlar göstericileri acımadan öldürmeye başladı.
Ancak binalara konuşlandırılan sniperlar yaralıları tedavi eden sağlık görevlilerine de ateş açtı. Sağlık görevlisi kadın Olesya Zhukovskaya sniperların hedefi oldu. Boynundan vurulan hemşire Olesya Zhukovskaya yaralı olduğu sırada telefonundan son mesajını yazdı. Mesajda sadece'ölüyorum' diyen Olesya Zhukovskaya bir süre sonra hayatını kaybetti.

4018
4018