Süper Güce Sahip İnanılmaz İnsanlar

Mayıs 2013 | Ece Naz Sonat, Dil Bilimci
İnsan Bilgisayar
İngiliz Daniel Tammet, bir otizm hastası. Çok fazla konuşamıyor, sağını ve solunu ayırt edemiyor, herhangi bir elektronik aleti prize takamıyor ama karmaşık matematiksel işlemleri kolayca aklından yapabiliyor. Pi sayısının 22514 hanesini ezbere biliyor. İngilizce, Fransızca, Fince, Almanca, Estonyaca, İspanyolca, Rumence ve İzlandaca, Litvanyaca, Galce ve Esperanto dili olmak üzere 11 dil biliyor.

Doğa Üstü Olaylar

Yunus Çocuk
Ben Underwood, sağlıklı doğmuştu ama 3 yaşında retina kanseri yüzünden gözleri alınmak zorunda kaldı. Şuan tıpkı bir yunus gibi ses ve yankıyla, kimsenin yardımı olmadan yönünü bulabiliyor.

Doğa Üstü Olaylar

Elastik Adam
Daniel Browning Smith dünyanın elastik insanı ve Guinness Rekorlar Kitabı'nda 5 adet rekoru var. 18 yaşında bu yeteneğini fark etti ve sirkte çalışmaya başladı.

Doğa Üstü Olaylar

Mıktanıs Adam
Malezyalı Liew Thow Lin'in vücudu manyetik alan. Bütün madeni eşyaları mıktanıs gibi çekiyor. Üç oğlu ve torunu da aynı yeteneğe sahip.

Doğa Üstü Olaylar

Uyumayan Adam
64 yaşındaki Vietnamlı Thai Ngoc, 1973 yılında yüksek ateş nedeniyle hastalandı ve o günden beri uyku nedir bilmiyor. Şu ana kadar tam 37 yıldır hiç uyumadı. Bu da uyumadan geçirilen 13500 gece demek oluyor.

Doğa Üstü Olaylar