Teşekkür ve davet

Ağustos 2012 | Hakan, Bütçe Uzmanı

Bugün inploid'de belki de bir ilk oldu @serkan ve @hakank KÖSE kardeşlere Dragons' Den Tükiye programında yatırım yapan 4 melek yatırımcıdan Alphan MANAS@Manas kullanıcı adıyla aktif oldu.

Birçoğumuz zaten o programdan sonra bu sitede hesap açtık ve o günden bugüne sıkı takipteyiz.

Ancak bir çok defa sitede kullanıcılar tarafından sorgulanmasına rağmen yatırımcılar site de aktif olmadılar ve hatta neden profil dahi oluşturmadılar.

Onların iş dünyası ve sosyal çevrelerindeki karizmalarının site ye maddi destek sağlamaktan öte sitenin daha hızlı ayağa kalkmasında etkin olacağını düşünmüşümdür hep, kaldı ki dördü de iş dünyasını takip edenlerin şahsen tanımasa bile ismini sıkça duyduğu ve popüler ve saygın isimler ve bu isimlerin varlığı inploide çok şey katacağı kesin.

Alphan MANAS'ı Bir yandan alphanmanas.com adresindeki bloğundan takip ederken, bir yandan da hem yatırımcısı hem de kullanıcısı olduğu inploid ten takip etmek, eminim uzman profesyonellerden ve öğrenci ağırlıklı kullanıcılardan oluşan bu site de ayrı bir heyecan yaratacak.

Bu sebeple site ye aktif olduğu için @Manas a teşekkür etmek geldi içimden, aynı zamanda bu yazı Gamze CİZRELİ, Aydın AYAYDIN, ve Nevzat AYDINa da davet olur belki hani dükkan onların ya :)