Türbanlı SM bacısının yeni haberleri.

Şubat 2014 | Şaman, İnşaat Mühendisi
Gezi Parkı olaylarının sürdüğü günlerde Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelini Zehra Develioğlu, Kabataş’ta güpegündüz saldırıya uğradığını söylemiş, bu iddia Başbakan tarafından günlerce dillendirilmişti. Ancak ortaya çıkan görüntüler herhangi bir saldırı olmadığını ortaya koymuştu.
SALDIRININ ERTESİ GÜNÜ KARİKATÜR PAYLAŞIYOR
Olayın ortaya çıkmasından sonra bu kez Zehra Develioğlu'nun Facebook paylaşımları konuşulmaya başlandı. Develioğlu'nun, saldırıya uğradığını söylediği 1 Haziran gününün hemen ertesinde Kılıçdaroğlu ile ilgili karikatür paylaştığı görülüyor.
Günlerce dışarı çıkmadığı, travma yaşadığı söylenen Develioğlu'nun yine Başbakan'ı karşılamaya gittiği ve yer bildiriminde bulunduğu görülüyor.
Hayatı boyunca unutamayacağı bir travma yaşadığını söyleyen Develioğlu'nun Facebook'ta oldukça neşeli olduğu görülüyor. Develioğlu'nun paylaşımları Twitter'da konuşulmaya başlanınca Facebook hesabı hemen kapatıldı.
İşte Twitter'da dolaşan o paylaşımlar:
12972


Develioğlu'nun 7 Haziran'da Başbakan'ı karşılamaya gittiği ve yer bildiriminde bulunduğu görülüyor.
12972
Saldırının üzerinden henüz iki gün geçmişken Develioğlu Geziçileri eleştirmek için bilgisayar başına geçmeyi ihman etmiyor.
12972
12972

12972

GÖRÜNTÜLER ÇOK TARTIŞILMIŞTI

Görüntülerin ortaya çıkması üzerine yandaş medya ve hükümet "görüntülerin devamı var" demeye başlamıştı. Bunun üzerine Kanal D, 18 dakikalık görüntülerin tamamını yayınladı. Yani Develioğlu'nun vapurdan inip kocasıyla buluştuğu ana kadarki tüm görüntüler kesintisiz yayınlandı.
Odatv.com