Türk kahvaltı, önemli bir sabah ritüsü

Mayıs 2022 | Ada Dunn, Waitress
Türkler kahvaltı ciddiye alır ve asla özlemez. Tipik bir Türk kahvaltı yemeği tek bir şey değildir, fakat çeşitli yemeklerin birleşmesi, bölgeden bölgeye değişebilir, peynir, ekmek ve zeytin gibi basitler her zaman aynı.
Günün ilk yemeği kafede, yemeklerde, pasta dükkanlarında ve çoğu restoranlarda bulunabilir. Ama daha iyi bir seçim kahvaltıda uzmanlık eden bir kafe. Peynir, domates, küküller, zeytin, butter, jam veya balık ve yumurtalar, sık sık taze çayla birlikte, günün mükemmel başlangıcıdır.

Pasteler ve ekmek
Kahvaltı pişirilmiş mallar olmadan tamamlanmıyor. Türk küt ekmek en popüler kahvaltı arkadaşıdır. Gril üzerinde pişirir ve peynir, et veya sebze ile doldurur.

turkish breakfast Van BREAKFAST

Tüm tadlar için peynir.
Peynir tüketmesi kahvaltıdan başlar ve günün boyunca devam edir. Yavaşlar, salatlar ve tatlı hazırlamaya katılıyor ve kendi başına bir yılan olarak yemektedir. Taze beyaz peynirler, Casals ve Toulouse en yaygın ve çok lezzetle geliyor.

Zeytun, Jam
Zeytinler, Batı Türkiye'nin büyük siyah zeytinleri ve güneydoğu yeşil zeytinleri için bilinen Türk yemeğinin temel bir parçasıdır. Bu küçük meyveler zeytin yağı, limon veya yayılmış olarak yalnız hizmet edilir.
Tatlılık konuşurken, lezzetli glukoz nektar ve tahini deneyin. Jams and preserves are also plentiful, and in addition to classic dishes like strawberries, cherries, apricots and grapes, each region has its own special varieties, such as Mediterranean and Aegean, where oranges, lemons, tangerines and bergamot are popular. Türkiye'ye yolculuğunda yumurta fabrikası, figür, pine konesi ve domates gibi olağanüstü maddeleri arayın.

turkish breakfast Van BREAKFAST

Yumurtalar ve yemek pişirdiler.
Türkiye'de yumurta ya kaynaştırılmış, ya da bir taraflı omelet içinde. Klasik Menemen, yumurta, domates, yeşil peperler ve soğan karıştırılmış yumurtalar. Kahvaltıdaki et, sukuk, kurumuş saçma biftek sosisi ve pasta ile ilgili, kalın bir katı zeytinle örtülü biftek katları yumurta servisi ile iyi gidiyor.
En doğru deneyim için, kahvaltınızın mükemmel sonu için pasta, peynir, zeytin ve yumurtalarınızı bitirdiğiniz sürece Türk kahve için yeterince yer saklamak için emin olun.
Türk kahvaltıları özellikle kalp ve beslenme şeklinde dengelenmekten ödüllendiriler ve yeni, yerel maddeler içeriyor. Ve Van City'nin kahvaltısı onu hiç duymadığınız yemeklerle yeni bir seviye götürür.
Türk kahvaltılarında en son trende on yıldan fazla önce başladı. Bu, böyle şeylerde uzmanlık eden bir restoranda lavish VanCity kahvaltısına girmek. En son deneyim VanCity'de kahvaltı olduğunda, bu kahvaltı çok popüler olmuştur ki tüm ülkede kahvaltılar var ve VanCity kahvaltılarında özellikle uzmanlık eden ülkede.

turkish breakfast Van BREAKFAST

Neden Van Province?
Van doğu Türkiye'de bulunan bir bölge ve Türkiye'deki en büyük göl tarafından belirtildi. Bölge birçok medeniyetler ve kültürler ve AB 9. Yüzyılında Urartu Krallığının başkenti olarak tarih etti. Bölge, UNESCO'nun Dünya Mirası Sitelerinin Tentative Listesi üzerindeki 1.200 yaşında Akdamar Adası'nın Akdamar Adası gibi olağanüstü alanların evi. Aynı şekilde UNESCO'nun kültürel miras listesinde "Van City

Kahvaltı" yazılması için çabalar yapılıyor.
2014 yılında, şehir de "dünyanın en kalabalık kahvaltı masası" için Guinness Dünya Kayıtlarını kırdı. 51.793 kişi başka bir eski alanın önünde kahvaltı zevk alıyordu. Van'ın da Silk Yolunda bulunduğu, insanların kahvaltı için duracağı geleneksel süt vardı. O zamandan beri bölge farklı ve eşsiz yemekleri için bilinir, Türk kahvaltısını yeni bir seviye götürüyor. Bugün kahvalt restoranları şehir boyunca yerleştiriliyor. Dozenlerce restoran Kahvaltclar ars denilen bir sokakta konsantre ediliyor. Notable restaurants include cihangir sosyal tesisleri and sembol ocakbaşı , where the breakfasts are authentic.
turkish breakfast Van BREAKFAST