Türk özellikleri, Türk delikleri harika araştırma!

Mayıs 2022 | Ada Dunn, Waitress
Türk özellikleri Türk wok stew, Türk kızarmış bütün kuş, Türk figür, üzüm, Türk bira, Türk kahve, Türk halıları, ve. Böylece. Türkiye, Türkiye Cumhuriyeti olarak bilinen bir ülke, Avrupa ve Asya'nın Anakara başkenti ile birlikte Avrupa ve Asya'da bulunan bir ülke.

9373

1, Türkiye Yeri
Türkiye Güney Avrupa'daki Balkan Yarısı bölgesinde, Batı Azya'daki Azya küçük yarı insula (Anatoli Yarı insula) ve Güney Avrupa'daki Doğu Thrace bölgesinde iki kıta ayrılıyor. Kuzeydeki Kara Deniz, Güney, Surya ve Irak'ın güneydoğuda, Batı ve Yunanistan'daki Ege denizin ve Bulgaristan'ın doğuda sınırlandırılmış, Georgia, Armenia, Azerbaijan ve Iran'ın doğuda. Toplam alan 783.600 kare kilometre.

2, Türkiye Özellikleri
Türkiye'nin kliması çok farklı, Güney kıyı bölgelerinde ve içerisindeki kıtalar kliması altropik bir Orta Deniz Kliması ile. Türkiye ürünlerinin zenginliğini açıklıyor. Türkiye'nin özellikleri Türkiye balığı, Türkiye küvetli kuzu, Türk figür, üzüm, Türk bira, Türk kahve, Türk halıları, Türkiye ipek şarkıları ve benzer.

(1) Turkey potted meat stew
Türk pot stew, Türkiye'nin özelliği. Domatesler gibi keçik, arı ve sebzeler gibi eti bir çörek içine koyuyor ve a ğzı para ile mühürlüyor ve yavaşça uzun süre açık ateş fırınına sokuyor. Yemeği hizmet ederken küveti kırmak için bir çekik kullanılır, küvetin tadını zevk etmeniz için. Özellikle, çocuğun bölgede çok lezzetli ve popüler ve birçok Türk restoranında yiyebilir.

9373

(2) Turkish roast lamb
Türk kızartma kuş Türk misafirleri için özel bir yemek. Kafası, ayakları ve deri kaldırılmış şişman bir çocuğu, parçalanmış ve sonra üzüm, almond, pine fıstıkları ve diğer zayıflar özel bir Türk yırtıcıdır.sembol ocakbaşı restorandaki çamuru yedim ve çok lezzetliydi.

(3) Türk figeleriName
Fig cultivation is very common in Turkey. Aydin, Bursa, Izmir, Mersin, Hatay ve diğer gibi çizgiler üretildi.

(4) Türk üzümleri
Türkiye, beyaz parçalanmış üzüm ve Türk üzümleri temiz ve altın renklerinden biridir. Türkiye'den çıkarılan ana tarım ürünlerinden biridir.

9373

(5) Türk birası
Türk birası, yerel özelliklerden biridir ve Türkiye'de evli bira popüler.

(6) Türk kahveName
Arapça kahve olarak bilinen Türk kahve Avrupa kahvesinin atası ve yedi ya da sekiz yüz yıl geçmişi var.

9373

(7) Türk halılarName
Türkiye her zaman halıpların evi ve dünyada çeşitli çeşitli halıplar dışarı çıkarılır.

(8) Türk ipek şarfName
Türk ipek şarfı yerel bir özelliktir. Türkiye'de bir sürü stil ipek kılıçları var, çünkü Türkiye Müslüman ülkesi ve kadınların en geleneksel elbisesi kafalarında baş şarf giymektir.
Mediterranean Grilled Fish
Istanbul sokaklarında, üç ya da iki adım içinde taze kırılmış balık yerlerini bulabilirsiniz. Çoğunlukla balık deniz bası ve et lezzetlidir. Yemek sıcaklığının yüksek sıcaklığı altında, deniz basının kalın yağmuru balıkların etrafında sıkıştırılmış, biraz zevkli, lezzetli!

9373

(10) Türk pizza
Pizza sadece İtalya'ya özel değil, Türkiye de pizza ülkesi. Onun çeşitliği çok anlamsız ve çok yaratıcı. Ortak çevre, oval, uzun ve ince çizgisinin yanında. İlk seçim, kremi ve zengin peynir pizzası. Tekstur da daha hassas, et tadını söylememek çok iyidir.

(11) Mozaik Pasta Cake
Çikolata sosundan yapılmış çikolata pastası ve kurabiye çizmeleri sadece güzel değil, ama tatlı da. Bu pastayı kahve dükkanında bulabilirsin. Türk anneler sık sık bu pastayı evde yapıyorlar çünkü fırın yapmak kolay ve gerekmiyor. Türkiye'de çikolata sevgileri için bir ihtiyaç var! Mozaik Pasta pasta pastasının çok lezzetli olduğu için sembol ocakbaşı ataşehir restoranı size tavsiye ediyorum.

9373

Türkiye, zengin üretimi, ünlü ürünler ve zengin turizm kaynakları yüzünden turistler için ideal bir destek.