Türk yemeğine girişim: 4 özel yemek Xingyue ülkesine aşık ediyor.

Nisan 23 - 13:50 | Ada Dunn, Waitress
7644
Ünlü olmayan filosof Ali Baba Dewan bir keresinde dedi ki: "Yemek insan gelişiminin merdiveni, hayatta sadece sonsuz yemek var, üstüne gelemeyecek bir sakat yok.
Kulinin dünyasında dünyada "üç büyük yemek" olduğunu söylüyor: Çin yemeği, Fransız yemeği ve Türk yemeği. Evet, insanların çoğu Türk yiyeceği sadece grile et, grile et ve grile et olduğunu düşünüyor ama aslında Türkiye'de hala çok özel yiyecek var. Bugün size bu "en sevdiğim 10 Türk ana yemek" menüsünü teklif ediyoruz. Bunların hepsi ülkede iki yıl sonra zehir ve tadı yüz bilgisayar denemek için gerçekten öneriliyor.
7644
TOP 4 Bal ık Ekmek
Bal ık (balık), Ekmek (ekmek), isim olarak ekmek sandviç balığıdır. Galata Köprüsünün yanına geçtiğinde köprüsünde bir dolap ve balık balığı olan bir sürü amca ve adam buldunuz mu? Köprüsü balık kokusuyla dolu. Doğru, onların çoğu ekmeğinde bu tür balıklar, makreler.
Makreler kızarılmış veya pişirdikten sonra, biraz soğan, lettuce ve limon suyu ile direkt ekmeğine koyulur, sonra da direkt yiyebilir. Çok basit bir yiyecek gibi görünüyor, ama gerçekten Türkiye'deki yerel insanların sıradan hayatını temsil ediyor. Balık yaklaşık 6-8 lira için ekmekte hizmet edildi. Neşeli ve krispy kızarmış makrelerden zevk alabilirsiniz. Ama aynı zamanda çok dolu ve yemeği bekleyerek zamanınızı kaybetmeyeceksiniz. Yemek izmir en iyi balık restoranlar.
Eski şehirin yakınlarındaki Galata Köprüsü'nin Emin önü'nin yakınlarında en yetenekli balıklar bulunmalıdır. Bu çok şüphesiz bir yol tarafındaki bir yer.7644
TOP 3 Lahmacun/Pide
Lahmacun adı Arapça'dan geliyor, ama onu "Türk pastası" demeyi tercih ederim. Bu, ince bir pizza gibi görünüyor. Toprak kuş veya biftek karışıklığı, kızarmış domateler ve zehirli pişikler, aynı şekilde pizza çukuruna yayılmış, sonra fırına koymuş. Fıçıldığında, aroma dolu ve evimizin önündeki kahvaltıdaki büyük parçalar gibi görünüyor.
Pide, tekne şeklindeki bir pizza benziyor (Pizza kelimesi Yunan kelimesi Pita, Orta Deniz kıyıları ailesinden oluşturulmuş), doldurma içerisindeki de daha farklı: margarita (tomato peynir) doldurulması, toprak bifteği doldurulması, yeşil pepper ve yumurta doldurulması (bu sokak daha az, Türk evinde daha yaygın ve bunlar gibi). Tadı pizza'ya benziyor. Genellikle bir kişi için yeterli.


TOP2 Döner
Bütün dünyadaki insanlar tarafından Türk yemeğinin çağırma kartı olarak kabul ediliyor ve herkes "Türk et bunları" biliyor gibi görünüyor. Fakat yüksek derece yüksek olmamasının nedeni, Türk D öner Alman Döner kadar iyi değildir. Alman D öner'ın farkında, Türk Döner genellikle basit taraf yemekleri, soğan, lettuce, domates ve grillen et, genellikle tavuk veya tepeli, bazen yogurt sosu ile uzun ekmek var. Yemekadana restoranları.
Para yemeği için güzel bir değer ve 7 ya da 8 lira yemek için yiyebilirsiniz. Bu arada, Türk halkı Ayran adında tuzlu yogurt ile D öner'i yiyecek. Bu yüzden alışırsan ya da olmazsan, her zaman yolculuğa değer.


TOP 1 Dürüm
D ür üm gerçekten bir çeşit Döner Kebap, bu yüzden şimdilik "Türk et burrito" olarak tercüme edelim. Tüm doldurum geleneksel D öner'in benzeri, ama fark şu ki pasta Çin pankeklerine çok yakın, bu yüzden evsel bir burrito gibi tadıyor. Önemli olan, D öner'den daha iyidir, yani çok fazla yemek zorunda değilsin.
Yediğim en iyi Dürüm, Nev şehir'deki bir arkadaşı tarafından getirilen Hatay Dürüm'dir. Sadece geleneksel taraf yemekleri içeriyor, a m a aynı zamanda biraz kızartma ve ketchup. Ancak Hatay'e giden birkaç turist var. Eğer diğer şehirlerde bulursanız bunu deneyebilirsiniz.