Türk yemek rehberi: yıldızlar ve ay ülkesine a şık edecek düzine özellikler

Mayıs 2022 | Ada Dunn, Waitress
Türkiye, üç kıta boyunca Avrupa, Asya ve Afrika'nın geniş bir bölgesi var ve bu özelliklerin yüzünden farklı olması kararlı. Türk yemeğinde binlerce yıl tarih var. Bu, Orta Asya, Balkan ve komşu Arap ülkelerinin yemek kültürlerinin karıştırılması ve çeşitliğin başı parçası.

9373

Türk Kahvaltı
Gelenekli Türk kahvaltı çok zengindir ve taze pişirilmiş beyaz ekmek ekmek ekmek ekmek ekmeği, balı veya balı, siyah zeytin, kesilmiş kükürler, domates, beyaz kayıp yumurtalar, beyaz peynir parçası (koyun veya keçin tuzlu beyaz peynir) ve temel Türk sıcak siyah çay içeriyor.

Appetizer Baklal Enginar
Bu, Türkiye'deki en popüler salata, ve a ğzında kalan tatlı, şirin ve taze bir zeytin yağıyla karışmış, limon suyu ve çeşitli zeytinlerle karışmış taze balıklar içeriyor.

9373

Iskender Grill
Türk kebab ailesinin üyesi Iskender kebab, eşsiz bir şekilde hizmet edildi. Büyüklük kebab bir domates ve mantar sosu ile toparlandı ve Türk yogurtu ile hizmet edildi.

Kofte Meatballs
Kote, küçük biftekten yapılmış bir çeşit eti kutusu. Daha yakın bir baktığınızda yüzeyde küçük çekim balonları var. A ğzında küçük bir parça eti tadıyorsun gibi hissedebilir.

Manti
Manti, efsanevi Türk çöplüğü, çoğunlukla süslü biftek veya kızarmış, kaynatmış veya kızarmış ve Türk kokuşturucu yogurt veya butter ile servis edilmiş ve çok eşsiz bir lezzetli ve texture için sıcak domates sosu ile servis edilmiştir.

9373

Türk siyah çay
Kara çay Türkiye'deki insanlar için gerekli. Türkiye'de, siyah çay çalışacak mısınız, arkadaşlarla konuşacaksınız, iş konuşmak veya akşam yemeğinden sonra sohbet etmek zorunda kalır. Bu bölge, şehirde ya da şehirde, dinlenecek bir yer varsa, çay içecek bir yer olmalı. Türkiye'de, etrafta yürürken siyah çay satmak bile bir özellik. Türkiye'deki birçok restoranın da özel bir çay odası olacak, ve en yakın lokanta restoranının çay odası çok Türk tarzında in şa edilir, bu yüzden yolculukla gelen arkadaşlar gidebilir ve deneyilebilir.

9373

Türk kahve
"Türk kahvesini iç ve 40 yıldır arkadaşlığını hatırla" diyen bir örnek var. Kahve içmeden önce, tadlarınızı en hassas seviyeye ulaştırmak için buzlu su içmelisiniz, a ğzında acı tadı ve uzun tadı olan Türk kültürünün tutkusu ve spontanlığını değerlendirmek için ağzında gösterdiği bir kahve ve uzun zamandır tatlı olan türkü kültürünün en hassas seviyeye ulaşmalısınız.

Orkide Stem Tea
Orkide çay sadece Türkiye'de bulunan bir içki. Çökülen vahşi orkide kökünden, sıcak su veya taze sütten oluşturulmuş ve kış içinde bir fincan yaratılmıştır. Üst sıcaklık üzerinde vücudu ve kalbini sıcaklıyor.

Türk Buz Kremi
Türk dondurma dünyadaki en zor ve içki dondurma. Dondurma satıcısı, dondurma vermeden önce hep seni biraz zevk ediyor.

Rice pudding
Rice pudding pirinç, yumurta, inek ve keçik sütünden yapılır ve karıştırılmış ve pişirilmiş diğer maddeler ve sonra kakao pulu ile fırçalanır, dışarıdaki deri krispy ve karameliz, içeri delik ve yumuşak ve tadı kokuyor.

9373

Nutella
Bu popüler bir Türk tatlı, zayıf krispy deri katı, kırıklı fıstıkla dolu, sonra tatlı şurupla fırçalanmış ve pistachio puluyla fırçalanmış, tadını daha çeşitli, tatlı, ama şirin değil.

Dünyadaki en büyük üç kulinar ülkelerinden birisi olarak Türk yemeği derinlikle ve detaylarda kurtaracak büyük ve derin bir kültürdür. Burada kesinlikle yemek özelliklerini açabilirsiniz, gözlerinizi dağıtıp büyük zevk ile yiyebilirsiniz. Ayrıca, Türk yemekleri ve restoranlar hakkında daha fazla öğrenmek için Türk yemek sitesi olan cihangir sosyal tesisleri de ziyaret edebilirsiniz.

9373