Türkiye'nin "en iyi on yılan"! Eğer yiyorsan elleri yukarı!

Nisan 27 - 11:01 | Ada Dunn, Waitress
Türkiye dünyadaki "yemek cennetinden" olarak bilinir. Sokaklarda yürürken, her zaman farklı tür yiyecek ve
konya restaurant
. Bugün Türkiye sokaklarında en popüler on yılanların inventörünü alalım!

9373

01· Türkiye rotasyon barbecue
Türkçe dönüş barbekü dünyadaki üç büyük yemeklerden birinden gelir. Bu bir Türk yemeğidir, sıcak mutton, biftek veya tavuk kesildiği et üzerine maddeler ekleyerek yapılmış. Rotary barbecue dünyadaki en popüler hızlı yiyecek şeklinden biri oldu, aynı hamburger Amerikalılar için.
02 · simit (Sesame doughnut ekmek)
Eğer "tuzlu yogurt" Türkiye'nin ulusal içeceği ise, simit ulusal be şik yiyecek olarak s öyleyebilir. Kızıl sesame ile sarılmış çirkin çörekler her yaş ve ailenin en sevdiği yemeğidir. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği, ulusal tanınması ile eşleştirilebilir.
03 · Türk dondurma
Türk dondurma dünyadaki en zor ve en çıplak dondurma denilebilir. Bazıları da buna uçan dondurma diyorlar. Taze keçinin s ütünden yapılmış. Suya ihtiyacı yok. Çok yapışkan ve teselli. Biraz s üt şekeri gibi. Erimek kolay değil ve dondurmayacak. Peddler onu demir kaşığıyla dökecek ve dondurmayı yere atmayacak.
Türk dondurma hakkındaki en ünlü şey tadı değil, satış yöntemi. Mağaza dondurma uzun bir kaşık ile s ürecek ve müşterilerin önünde yüzecek ama yakalamak imkansız. Belki de Türk dondurma yemek eğlencelidir!
04 · Türk pizza
Pizza sadece İtalya'ya özel değil, Türkiye'deki büyük bir pizza ülkesi de. Çeşitliğin sıkıcı ve yaratıcı. Ortak çevre, oval ve gemi biçimlerinin yanında, küçük çizgiler var. Peynir pizzası bir sürü yemek yemeğinin en sevdiği!

9373

05 · pirinç pudding
Tradicionalde solid pudding'den farklı, pirinç pudding kalın sıvı durumda. Türk pirinç pudingi genellikle dışarıda yakılmış bir deri olan küçük bir patateri kasesinde pişirilir. Beyaz ve kokuşturucu süt görmek için yakıp sarı yumurta derisini kaşığıyla kaldırın. Girişin bir kaşığını toplayın, süt kokusu ve pirinç bombası sana en mutlu zevk verecek!
06 · kokorec (koyun zarınları)
Kokorek domates, yeşil peperler ve kızarmış kuş zarınlardan yapılır. Bir sürü yemek yemeklerinin hatırlık maddeleri tarafından engellenmesi olabilir, ama sadece bir ısırık denemelisiniz, bu özellikle a şık olacaksınız ve sık sık işlerini devriye eden tekrar müşteriler olabilirsiniz!
07 · Rainbow candy
Bu çok geleneksel Türk tatlı. Ormanda renkli şurup koyuyor. Bir yağmur gibi renkli görünüşü çocukları ve tatlı arkadaşları çekiyor.

9373

08 · Yaşlı yeşil ağzı
Kıingkou'ya lezzetli pirinç, pine fıstıkları, vanilla ve diğer kondimentler koyuyorsunuz. Yemekte taze limon suyu döküyorsunuz, tadınızı bir ısırık içinde yenebilirsiniz. Bu,istanbul en iyi restoranlar istanbul en iyi restoranlar.
09 · baklava (çılgın balık pastası)
Türkiye'de "tatlılar iyi kalplere ve tatlı kelimelere eşit olduğu bir söz var." Tatlı yemek bu ülkede doğal bir "Ulusal hareket" oldu. Türkiye sokaklarında her türlü tatlı dükkanlar var. Renkli şekerler durmak için yolcuları çekmek için yeterli. Biraz daha yavaş tadamak için yardım edemez.
Baklava'nın çiçekliğinin 40 katı olduğunu s öylüyor, balıklar, almondlar ve pistachio gibi fırına gönderilmiş, fırına kesilmiş, sonra servis etmeden önce sürup veya balıyla fırlatılmış. Kalp ve akciğerlerin içinde kızarmış ve tatlı hissi. Yerliler genellikle siyah çayla birlikte yiyorlar. Bu sivil yemek, Türkiye'deki en önemli kültürel sembollerden bir tane oldu yıllar boyunca.
10 · Kimchi su
Kimchi su Türkiye'de çok geleneksel ve popüler bir sokak içecektir. Kimchi limon veya suyun ile alındı, tadı taze ve yerel ve turistlerle çok popüler.
9373