Türkiye'nin özel güzelliği nedir? Sana tanıştırım

Nisan 28 - 12:36 | Ada Dunn, Waitress
Lokum (Türk fıçı) : Türk kelimesi Lokum'un "boğazın rahatlaması" anlamına gelir, Türk Güzelliğine çeviren güzelliğin ve mutluluğunu anlatır. Bir zamanlar bir İngilizce Türk pisliğini çok sevdi ki okyanus boyunca "Türk Delight" denilen gemisini İngiltere'ye geri götürmek ve geminin ardından bir pisliğin adını aldı. Pikaso yakında Avrupa'da çok popüler oldu ki Picasso'nun resimlerken Türk pikasını yediğini ve Churchill ve Napoleon pistachiosuyla Türk pikasını seviyorlardı.

9373

S ütlaç (pişirilmiş pirinç pudding) : Karamel pudding gibi görünüyor. Rice and milk are boiled together, cooked and allowed to set, then baked in the oven until the top brown, then refrigerated. Sonra yukarı boğulanana kadar dondurulmuş. Sonra buzdolabından çıkarken mükemmel bir tatlı. Yapılmış pirinç süt pudding'in kalın pastasıyla karıştırılmıştır ve yoğun yapılar neredeyse peynir gibidir. Kremi, çok kremi değil, tatlı ve yumuşak.
Dondurma (uçan dondurma) : Türk dondurma dünyadaki en zor ve en çiçek dondurma. Dondurma olarak bilinen uluslararası, dondurma yaparken yapılmış sesi temsil eden bir sürü onomatopoeik kelimedir. Ayrıca zevk, mutluluk, paylaşma ve sabırlık temsil ediyor.
Türk dondurma büyük heyecanlık ve mutluluk ile satılır. Sadece lezzetli bir yemek değil, aynı zamanda sıradan ötesinde görsel bir ziyaret.
◆◆ Türk özel içecekleri
Günde birçok kez sarhoş olan türkü özel içecek, kara çaydan sarhoş olan bir sürü türkü kahvesinden yutmak zor, geleceği önlemleyebilecek bir tür türkü kahvesinden, şirin ve tatlı şarap için, hepsi de Türk yemek kültürünün temel bir parçasıdır.Cay (Türk siyah çay) : Her zaman dünyanın birinci ülkenin başına çay tüketimine göre Çin olduğunu düşünülmüştü, ama aslında Türkiye. Türkiye'nin ortalama yıllık çay tüketmesi 3,16kg kadar yüksektir, yani her kişi yılda 1250 bardak çay içer ve tüm Türkiye günde 245 milyon bardak tüketer. Türkiye çay endüstrisinin "lideri" olduğunu söylüyor, yanlış bir şey yok!
Türkiye'de tüm sınıflar, cinsel ve yaşların insanları çay içmeye bayılır. İşe gitmeye, sohbet etmeye, birini beklemeye... Aslında çay içmek istiyorlar. Türkler için çay sadece kokuşturucu bir içki değil, ayrıca insanlar arasındaki yakın ilişkisini sağlayan sosyal katalizatçıdır.
Türk cam çay fincanları orta bölümde ince bir damla tek şekilde şekillendiriler. Çay kırmızı ve kırmızı bir kristal temizlidir. Siyah çaya şeker ve taze sarı limon parçalarını eklemeyi severler. Bu yüzden siyah çay ağzında çok sıcak. Çünkü siyah çay tamamen fermenter, midenin mucosasına önemli bir etkisi var. Büyük bir eti yedikten sonra bir fincan içmek çok güzeldir.Kahve (Türk kahve) : Türkler için Türk kahve de gereksiz. Bir ünlü eski Türk örnek var: "Bir fincan kahve, 40 yıl arkadaşlık. Türk dilinde "kahvaltı" kelimesi "kahve" ve "altında" kelimelerden oluşturulmuş. Türklerin kalplerinde kahve oluşturmasını gösteren kahvenin anlamı kahvaltıdan daha yüksektir. Türk kahve yapımının süreci de çok büyüdür. Kahve dükkanlarında ve restoranlarda kahve çok lezzetlidir.
Türk kahve yapımının süreci de çok yetişkin. konya'da en iyi restoranlar da kahve çok lezzetlidir. Konya en iyi restoranlar restoranında kahve harika. Denemeni tavsiye ediyorum.Türk kahve filtreli değil, bu yüzden bir fincan kahve içtikten sonra kafanın dibinde kalan kahve yerini bulacaksınız.
Raki (anise şarap) : Türkiye'nin ulusal şarapı "aslanların s ütü" denir ve yaklaşık 40 derece yükselir. Genelde "aslan s ütü" denir çünkü şarapın rengi içtiğinizde süt gibidir. Çünkü Türk adamın şarabı olduğunu söylüyor. İnsanlar cesetlerini güçlendirmek ve aslanlar gibi cesur olmak için içebilir. Bir üçüncü ya da üçüncü şarap küçük bir bardakta döküler ve sonra su a çılır. Şarap güçlü bir aniz kokusu ve güçlü bir tadı var!

9373

EFES (Türk Stout) : EFES Türkiye'deki en popüler bira markası ve eşsiz kokusu Avrupa ve diğer ülkeler için sıcak bir satıcı yaptı. Türkiye'nin tüm restoranlarında EFES görülebilir. EFES'i ilk içtiğimde konya restoran oldu. Eğer anistik şarapın tadına alışamazsan ve alkol sevmiyor insanların t ürüne ait olmazsan, neden birkaç şişe Türk topunu indirmezsin? Biraz acı, ama tadı tazeliyor.
şalgam (purple radish juice) : Türkiye'deki en iyi sağlık ürünüdür ve kan basıncısının etkisi düşürüyor. Gümüş radiş suyu bir po.