Türkiyenin Yeni Sosyal Paylaşım Sitesi Modasky

Ocak 2016 | Kazım Turuncu, Webmaster
Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda. Facebook'un 1 milyarı aşkın kullanıcısı olduğunu düşünürsek insanların ne derece sosyal medya bağımlısı olduğunu anlayabiliriz. Sadece facebook mu? Onlarca sosyal medya sitesi mevcut. Yep yeni sosyal medya girişimleride yok değil. Yerli Sosyal medya girişimlerine modasky'ı örnek olarak verebiliriz.

Modasky; kullanıcıların ilgi alanına özel kategoride profil açmalarına ve benzer ilgilere sahip olan insanlar ile iletişime geçmesine olanak tanıyor. İster ünlü olmak isteyin isterseniz sadece yeni arkadaşlar edinmek için kullanın. Bu konuda modasky, yeni sosyal medya platformu olmaya aday. Manken, model, oyuncu, müzisyen, grafiker ve buna benzer ilgileriniz var ise kendinize özel bir profil oluşturup yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Yeteneklerinizi gören diğer kullanıcılar tarafından hemen fark edilecek ve arkadaş çevrenizi genişleteceksiniz. Aynı hobilere sahip insanlar ile bir araya gelip yeni fikirler ve icatlar da çıkarabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze ve yeteneğinize bağlı. Profilinize ne kadar detaylı bilgi girerseniz kendinizi o kadar iyi tanıtmış olursunuz.

Eğer aklınızın bir köşesinde Ünlü olma hayalleri var ise size modasky ile sevdiğiniz konular hakkında benzer kişiler ile iletişim kurabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Doğru kişiler ile doğru projelerde yer alıp hayatınıza renk katmak için modasky.com.tr ye üye olun keşfedilmeye bir adım daha yaklaşın!