Video İzleme Programları

Nisan 2013 | Pınarnur Öz, Araştırma Geliştirme
KMPlayer ; FLV, AVI, MKV, gibi bir çok video formatını destekleyen küçük ama gelişmiş bir oynatıcıdır. Sisteminizi yormaz ve sade bir arayüzü vardır. İsteğe bağlı olarak farklı arayüz temaları kullanılabiliyor. En önemli özelliği görselliktir. Eklenti ve çalma seçenekleri bakımından oldukça zengin. Bir çok da ayar seçeneği bulunmaktadır tercihlerinize göre...

Video

Media Player Classic Home Cinema ; Hemen hemen tüm ses, video ve resim dosyalarını destekler. MPEG-2 video, LPCM, MP2, AC3 ve DTS ses dosyaları için dahili codece sahip olan program , özellikle büyük film ve video dosyalarının oynatılmasında etkilidir. ( 1080p gibi) Türkçe dil desteği bulunur ve 64- bit sürümü de mevcuttur.
Video

VLC Player; basi, hızlı ve güçlü bir film izleme programıdır. En büyük avantajı codec gerektirmemesidir. MPEG-2, H.264, MKV, DivX, WebM, WMV, MP3 vb gibi hemen hemen her dosyayı çalabilir. VLC PLayer DVD, CD ve VCD de açabiliyor. Video akışlarını oynatabilir ve ayrıca bir çok alt yazı dosyasını desteklemektedir.

Video

BS Player; Uzun süredir piyasada olan bu oynatıcı dünyanın en popüler video izleme programlarından biridir. Kullanıcılara kaliteli video izleme seyri sunmaya odaklanan BS Player bir çok video dosyasını desteklemektedir. İşlemciyi fazla yormadan bir medya kütüphanesi ile de film ve müzik arşivinizi yönetmede yardımcı olur. Türkçe desteği vardır. Kullanıcıların çeşitli detaylarla uğraşmadan rahatça film izleme imkanı sunar.

Video

Gom Player; Çoğu popüler video dosyası için dahili codec desteği sunmaktadır. ( VLC Player gibi). Pek çok gelişmiş ve kişiselleştirilmiş özelliği bulunmaktadır. Ayrıca codec bulma hizmeti de sunmaktadır. Videolardan resim alabilir, sesi ayırabilir. Oldukça popüler bir video izleme programıdır.

Video