Webci - Web Tasarım Hizmeti

Ekim 2012 | Halil İbrahim Arık, Bilişim Uzmanı
Web sitesi yapmak çok kolay ama bilmeyenler için okadar da zordur. Etrafımızda web sitesi yaptıracak tasarımcı bulmak, onlara tasarım yaptırmak veya değişiklik yaptırmak vs. öyle zordur ki, bunları yaşamış kişi olarak parası da bir yana tam bir çiledir.
Webci tüm bunlara son veriyor. Hiç kodlama yapmadan alan adı ve host dahil web siteleri sunuyor. Amacı en uygun fiyata en kaliteli web siteleri ile sizi internette temsil etmektir ve size bir telefon veya mail kadar yakındır. Tüm istekleriniz ve yenilikleriniz en kısa sürede yerine getirilir ve web siteniz yayına çıkar. Gerek iş amaçlı, gerekse tanıtım veya kazanç amaçlı web tasarıma yüzlerce veya binlerce TL ödemek zorunda kalmayacaksınız. Webci daima en uygun fiyat garantisiyle sizi web sitesi sahibi yapıyor.
Ticaret yapanlar yeni türk ticaret kanuna göre web siteleri açmak zorundadırlar. Kobilerle görüşüldüğünde bir çoğu "sırf kanuna uygun olsun daha fazla ayrıntı istemiyorum, işte hakkımızda, referanslar, ürünlerimiz, iletişim sayfaları olsa yeter" şeklinde düşünen esnaflarla karşılaşılmaktadır. Webci tam bu noktada bu özelliklerde bir siteyi herşey dahil sadece 125 TL'ye bir günde teslim ediyor.
Sizler de geç kalmadan Webci'ye başvurun. İnternet dünyasındaki yerinizi alıp, internetin nimetlerinden faydalanın.
Haydi hemen incelemeye başlayın. Sonra kararınızı verin.