Yazılımcı Ortak

Ocak 2014 | Emre Sönmez, İnternet Girişimcisi
Ayrıntılarıyla ve tüm modülleriyle kağıt üzerinde mevcut olan projem için yazılımcı ortak aramaktayım. Kağıt üzerindeki bir projeye yatırımcı bulmanın zorluğunun yanı sıra ilkel veya prototip bir yazılım ile mevcut bağlantılarımı kullanarak sektördeki tanınmış bir yatırımcıdan ciddi ölçekte destek alabileceğimizi düşünmekteyim. Prensip olarak yazılımcı ortaklık modeline sıcak baktığınız taktirde tüm ayrıntılarıyla projeyi paylaşmak isterim.

Söz konusu proje en genel tabirle online ödeme altyapılı B2B modeli üzerine kurulu sanal mağaza açma modüllü (B2C) özel-konsept bir e-ticaret yazılımıdır. alibaba.com ve n11.com un bir sentezi; servis ve aracılık hizmeti veren konumda bir site olarak düşünülebilir.

İş fikri ve onu destekleyen ilkel veya prototip bir yazılım, girişimci-yatırımcı görüşmelerinde doğrudan satılabilir bir değer olmanın yanında daha mantıklı değerlendirildiğinde belirli bir ortaklık modeliyle sektördeki tecrübeli yatırımcının ekibine ve işletimine de devredilebilir.

Yatırımcılara erişebilme konusunda yeterli bağlantılarım mevcut. Melek yatırımcılar derneği başkanı Baybars Altuntaş veya Nevzat Aydın (yemek sepeti) veya Burak Ertaş (sahibinden)