Yeni ağ sayfası ve özellikleri

Eylül 2012 | Hakan Köse, İnternet Girişimcisi
Merhabalar,

Belki içinizde farkedenler olmuştur, bir süre önce (yaklaşık 1 hafta) yeni ağ sayfalarını devreye almıştık. Ancak, bugün son haline getirdiğimiz için duyurusunu şimdi yapıyorum.

Hemen hızlı bir inceleme yapmak isteyenler için bir kaç örnek:

inploid.com/n/universiteler/
inploid.com/n/fotografcilik/
inploid.com/n/bilgisayar-programlari/
inploid.com/n/egitim/

Gelelim yeni sayfanın yapısına ve bazı özelliklerine.

Artık her ağ sayfasında solda resmin altında bulunan menü aracılığı ile o ağda sorulmuş soruları, gönderileri, en iyi soruları, o ağ ile ilgili twitter'daki konuşmaları ve henüz yanıtlanmamış soruları incelemeniz mümkün.

inploid


Ağ sayfasının bağlı bulunduğu üst ağa ve bu ağla ilgili bazı istatistiklere en üstte erişebilirsiniz. İstatistikler ağa dahil olmuş kullanıcı sayısı, sorulan soru sayısı ve bu sorulara verilen yanıtların sayısı olarak gruplanmıştır.


inploid

Görüntülediğiniz ağ sayfasını facebook, twitter ve linkedin gibi sosyal ağlarda paylaşabilir ya da o ağda gerçekleşen gelişmeleri alabilmek için RSS kaynağına abone olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfayı inploid'deki takipçilerinize öneri olarak gönderebilirsiniz.


inploid

Sayfanın sağ tarafında ise açıkça belli olduğu üzere ağa dahil olabilir, ağdaki en aktif kullanıcıları görebilir ve ağa dahil olan diğer kullanıcıları inceleyebilirsiniz.


inploid


Son olarak, sayfanın sağ tarafında bu ağa bağlı olan alt ağların listesini göreceksiniz. Eğer varsa orada bulunan alt ağların sayfalarına da erişebilirsiniz. Aşağıda "Üniversiteler" ağına bağlı alt ağların bir görünümünü veriyorum, ilginizi çekebilir:


inploid