Yeni Ayarlar ve Blog Import Özelliği

Eylül 2012 | Hakan Köse, İnternet Girişimcisi
Merhabalar,

Bugün gerçekleştirdiğimiz bir güncelleme ile artık ayarlar sayfasını tümüyle değiştirmiş bulunuyoruz.

Hızlıca test etmek isteyenler için: inploid.com/settings/

Ön görünüm ise şu şekilde:

inploid


Gelelim yeni özelliklere;

Blog Import Feature (Blog içe aktarma özelliği)

Bu yeni ekleme sayesinde artık WordPress ve Blogger hesaplarınızda bulunan blog yazılarınızı inploid'deki "Gönderi Alanlarınıza" aktarabilirsiniz. Umarım siz de bu özelliği bizler kadar seversiniz :)

Bunu gerçekleştirmek için, "Ayarlar Sayfası"nda soldaki menüden "Bloğumu İçe Aktar"a tıklamanız gerekiyor, orada ayrıntılı açıklamaları görebilirsiniz.

Bloğunuzu içe aktarmak için elbette ki, öncelikle WordPress yada Blogger hesabınızı inploid'e bağlamış olmanız gerekiyor. Bunu yine "Ayarlar Sayfasında" "Sosyal Hesap Ayarları"na tıklayarak yapabilirsiniz.


Sosyal Hesap Entegrasyonu (Facebook, Twitter ve Linkedin)

Aslında facebook, twitter ve linkedin hesaplarınızın inploid'e bağlanması özelliği zaten mevcut olan bir şeydi. Ancak, son düzenlemelerle bu sistemi revize ettik ve çok daha kullanışlı bir hale getirdik. Sizler farkı pek hissedemeyebilirsiniz ama, bizim tarafta önemli bir iyileştirme olduğu için buraya yazma ihtiyacı hissediyorum :)

Mail Bildirimleri, Profil Ayarları, Hesap Ayarları ve Diğer Ayarlar

Tüm ayarlamalar aynen korunuyor, ancak bazı ayarlamaları birleştirdik ve bunun yanısıra, özellikle "Mail Bildirimleri" konusunda bir kaç düzenleme yaptık. Toplamda 6 adet mail bildirim ayarınız var ve bunlar sizinle bizim aramızda, siteye gelmesenizde iletişim kurabilmemizi, iletişimimizi koparmamamızı sağlıyor.

Umarım yeni "Ayarlar Sayfası"nı beğenirsiniz ve kullanmaktan memnuniyet duyarsınız, herşey sizin için :) Her zaman olduğu gibi, geri bildirimlerinizi ve, oluşmasını istemeyiz ama hata bildirimlerinizi de, bekliyoruz.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.