Yeni Doğan Bebek Odası Tasarımları İbebekco

Kasım 2013 | İbebek Co, Çocuk Gelişim Uzmanı
Anne, bana hazırlamış olduğunuz bebek odası için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Bebek odama baktığım da içime bir huzur doğuyor. Bebek odası tasarımında kullanmış olduğunuz yumuşak renkler oldukça güzel gözüküyor. Pembe ve krem rengini kullanarak güzel bir tasarım ortaya çıkartmışsınız. Sizi ne kadar tebrik etsem azdır anne : )
Bebek odası tasarımında kullandığınız malzemelere bakacak olursak odamda bir adet koltuk 3 adet duvar çerçevesi ve içerisinde bulunan mükemmel resimler. Duvar çerçevelerini azmak için pembe kurdele kullanmışsınız bu tasarım oldukça göze hitap eden bir tasarıma benziyor. Odam için kullanmış olduğunuz avize beyaz renkte olup odaya güzel bir hava katmış. Odanın köşesinde bulunan bebek bakım bölümü de oldukça şık tasarlanmış içerisinde bebek bezleri, bebek oyuncakları, bebek giysileri bulunmakta ve 2 adette bebek fotoğraf çerçevesi var. Ben kız bebek olduğum için odanın bu renklerde olması gayet normal. Erkek çocuklarda genelde krem mavi tonları kullanılmakta kız çocukları içinde genel olarak krem pembe tonları kullanılmaktadır.
Yeni doğan bebek sahibi anneler bebeğinizin odasını nasıl tasarlayacağınızı bilmiyor musunuz? Ya da aklınızda herhangi bir tasarım yok mu? Annemlerin hazırlamış olduğu tasarımların fotoğraflarını sizler için çektim. Odamı görmek ister misiniz? Sizce benim odam nasıl olmuş? Aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak sizde benim odama yorum yapabilirsiniz. Her yorum yapana miss kokulu öpücük var unutmayalım teyzelerim : ) )
Bebek
Bebek
Bebek
Bebek
Bebek
Bebek
Bebek
Teyzeceğim, sence odam nasıl olmuş? Sende bu odanın aynısından kız çocuğuna yaptırmak ister misin? Aşağıdaki yorum bölümü var ya oradan benimle konuşabilir odamla ilgili yorumda bulunabilirsin. : )

Yeni Doğan Bebek Tasarımları
ibebek.co/yenidogan-bebek-odasi-tasarimi. . .