Bilmek istediğin her şeye ulaş

Semih Kalvo, 

Girişimci

Codfabrik

Aralık 2014

Semih Kalvo bir yanıt verdi.

Girişimci olmak ve işimi çok üst noktalara getirmek istiyorum. Tam olarak ne üzerinden ilerleyeceğime karar verene kadar gerekli yetkinliğe nasıl ulaşırım?

Serkan Kağan Çelik 'in belirttiği kaynaklar çok değerli, bunun dışında lean startup, girişimcinin el kitabı, mor inek gibi bu konuda yazılan kitapları da okuyabilirsin. Temel nokta çözmeyi istediğiniz problemi bulup ona çözüm sunmak ve müşterinin bu çözüme gerçekten ihtiyacı olup olmadığını anlamaktır
Aralık 2014

Semih Kalvo bir yanıt verdi.

Aralık 2014

Semih Kalvo bir yanıt verdi.

Kurmak istediğimiz girişimin yazılımını yaptırmak için önerebileceğiniz yazılım şirketleri hangileridir?

Tarih biraz eskide kalmış ancak bu konuda arama yapanların da görebilmesi için cevap vermiş olayım. Codfabrik olarak girişimcilere özellikle mobil yazılım ihtiyaçları konusunda destek oluyoruz. Bir uygulamayı fikir aşamasından App Store'a hazır hale kadar getiriyor ve bu süreçte projeyi geliştirmeye yardımcı olmaktan başlayarak tasarım, uygulama mimarisi ve uygulama geliştirmeyi üstlenerek size uygulamayı bitmiş halde teslim ediyoruz. Yapımız sayesinde yüksek kaliteli yazılımları düşük maliyetlerle hazırlıyoruz.
Aralık 2014

Semih Kalvo bir yanıta alt yorum yaptı

Bu soru benim de aklıma takılmıştı. Codfabrik olarak mobil tarafta yardımcı olabiliriz dilerseniz
Başka bir soruda belirmiştim ama burada yineleyeyim fırsat yaratılmışken. İnploid web uygulaması köklü bir güncelleme ile yenilenmek üzere. Ardından mobil platformlarda da bu güncellemenin yansımalarını hep birlikte göreceğiz. Eksiklerin farkındayız... Sırayla ilgileniyoruz... :)
Aralık 2014

Semih Kalvo bir yanıt verdi.

Tavsiye edebileceğiniz güzel Indie oyunlar hangileridir?

Beetrunner isimli oynumuzu deneyebilrisiniz.
Aralık 2014

Semih Kalvo bir yanıt verdi.

Bildiğiniz, takip ettiğiniz yerli ve bağımsız (indie) oyun (geliştirme) stüdyoları hangileridir?

BeetRunner isimli yeni oyunumuzu deneyebilirsiniz (şimdilik sadece ios'da).
Daha Fazla